Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Звіт по акції проти сект20 квітня молодіжні організації Національний Альянс, «Тризуб» ім. С.Бандери та Студентський комітет УНА-УНСО спільно з парафією Серафима Саровського УПЦ КП (настоятель – митрофорний протоієрей о.Сергій Ткачук) провели акцію проти тоталітарних сект, в першу чергу – «Посольства Божого».

Сьогодні я в захваті від двох людей – отця Сергія і голови Київського Нацальянсу Младени Качурець. Младена ризикнула провести акцію при гранично малій кількості людей (нічого, зате одразу видно, що все щиро і ніхто не проплатив) – і провела, чітко і впевнено. А отець і парафіяни чи не в останній момент підключилися до акції, створивши і настільки необхідну в такій ситуації присутність двох священиків, і позитивне налаштування – молилися не «проти», а «за» – за утвердження в Україні традиційних церков, і позбавили акцію зайвої радикальності, і просто, вибачаюсь, організували достатню кількість людей.


Зранку у Стрітенській капличці на Львівській площі відбулася панахида за Стрілою, потім святкова служба і освячення вербичок.


Поки парафіянку пані Софію вітали з днем народження,

«нацальянсівці» готувалися до акції.


Цей колоритний тип до акції жодного відношення не має. Він просто попався нашим хлопцям, поки вони крутилися біля каплички, і попросили сфоткати :)


Від каплички колона рушила до Будинку художника, де знаходиться «дочірній» офіс «Посольства Божого».

При цьому, з ініціативи о.Сергія, по черзі співали молитви і вигукували «Секти – зло!» та «Секти, геть з України!».


Біля «цитаделі сектантів» стали півколом.


Журналістка «Радіо Ера» - єдина представниця ЗМІ, присутня на акції. Хоча я зробила потужну розсилку, ще й обдзвонила деяких, а вони зранку дзвонили Младені – а не прийшли. Неподобство. Наступного разу складу для них спеціальний прес-анонс під назвою «Патріоти спалять Сандея» або щось типу того. Неполіткоректно і не зовсім правдиво – а що поробиш, якщо по-чесному ви не приходите?


З назви «Посольство Боже» постібалися добре :)


Жіночка-міліціянт чогось хоче від «УНСО-студкомівців»


Не випадково, бо на неї вже понависали сектантки – мабуть, вимагали, щоб міліція вжила проти священика традиційної української церкви якихось заходів :)


Після молитви отець передав слово Младені. Вона казала про те, що київські землі віддають під забудову сектантам, що Аделаджа агітує своїх прихильників перераховувати кошти на рахунок «Посольства», відкритий, зрозуміло, у «Правекс-банку», і що НА виступає за традиційні українські церкви.

…Ми, журналісти, змушені бути політкоректними, нам правду писати не можна :( І своїх думок у нас, особливо репортерів, теж не повинно бути, ми маємо право лише без жодних коментарів переповідати те, що бачили. Ну, то я, щоб не порушувати неписані традиції, розкажу вам одну історію, яку сама бачила.
Заходять у транспорт дві «сандеївки» і починають агітувати якусь жіночку. А вона, неполіткоректна, слухала-слухала, а потім як видасть: «Людоньки, я не розумію, приїхала оце мавпа з Африки і буде мене вчити, як на своїй землі Богу молитися?!»

Кульмінаційний момент акції. Младена каже мені: «Мабуть, треба поставити отця до відома, що ми збираємося палити опудало». Авжеж, кажу, а сама думаю: «Невже священик погодиться брати участь у «ку-клукс-кланівському» дійстві?»

Младена підходить до отця Сергія. На його обличчі тінь легкого незадоволення – адже парафіян більше, ніж просто молодих патріотів. Але він погодився миттєво. Отець Сергій – авантюрист, він один такий. Він пояснив присутнім, що секти ідуть від диявола, і опудало символізує чорта.


Безсумнівно, це і був чортик. Він лише випадково трішки нагадував зовні афроамериканця.

Младена довго не могла підпалити його запальничкою.

Врешті-решт, і на біса знайшлася управа


«Гори-гори ясно!»

Молодь спілкується, а сектанти занепокоєно визирають з вікон

Прибирання

Інтерв’ю для «Радіо Ера»

Віддзеркалення. Люблю я їх, що поробиш! :)

Сектантське авто

Після акції всі пішли до недільної школи переглядати фільм про секти.

А тепер УВАГА! Експеримент!

У цьому пості – лише найкращі фото з сьогоднішніх подій. Всі решта, у кількості 250 штук, повнорозмірні, у роздільній здатності 2816 х 1880, лежать отут.

Я не полінувалась залити їх на веб-альбом – із вдячності до отця Сергія stkachuk і з бажання зробити приємне Младені karaedka та її partizan_z_na. До того ж, не знаю, як вам, а мені дуже важко із серії майже однакових кадрів вибрати найкращий. Невловима зміна виразу обличчя має для мене величезне значення.
Коротше, подивлюсь, чи будете ви їх переглядати – якщо ні, то це вперше і востаннє. Бо ну його нафіг – 260 мегабайт заливати :)

http://deep-water.ru/?http://bilozerska.livejournal.com/65990.html
Tags: акції, національний альянс, о.сергій, упц кп, фото, церква
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 142 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →