Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Акція "КПУ - партія буржуїв!" (фото)

Сьогодні, 14 вересня, активісти громадської ініціативи "Чорний Комітет" провели пікет офісу ЦК КПУ. Про це ІА "Поряд з вами" повідомив активіст Богдан Тицький.

Учасники акції розгорнули банер із написом "КПУ — партія буржуїв", а також кілька плакатів, зокрема, фото депутата від КПУ Юрія Гайдаєва з його новим авто Porshe Cayenne за 200 000 $ і фото Че Гевари з написом "Він таких стріляв би".

В ході акції було оголошено переможців конкурсу в номінаціях: "Найбільш аморальний КПУшник" (отримав Петро Симоненко), "Найдорожче авто КПУшника" (отримав Юрій Гайдаєв), "Той, хто найбільше утискає робочий клас" для Адама Мартинюка, "Найбільший дерибанщик" (Ігор Калетник — голова української митниці), "Найбільший сім'янин" (Ігор Алєксєєв, офіційне майно дружини якого складає понад 7 млн. грн.). КПУ ж отримала перемогу в номінації "Найбільші брехуни на виборах".

Подію коментує активістка ЧорКому Марина Васильєва: "Метою нашої акції було донесення до громадян того, що КПУ нахабно бреше, коли називає себе захисником прав трудящих. КПУ — це звичайна олігархічна, буржуазна партія, яка бере безпосередню участь в експлуатації громадян і пропихає всі антинародні законопроекти і за них голосує, зокрема, Трудовий Кодекс і Податковий Кодекс".Tags: комуністи, чорний комітет
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 16 comments