Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

"Регіонал? Отримай під зад!" (фото)

У Києві відбулася акція «Виженемо Партію регіонів з політики копняками!». Про це повідомила прес-служба громадської ініціативи "Оновлення країни".

12 вересня кияни мали змогу висловити своє ставлення до Партії регіонів. Як показала практика, переважна більшість молоді негативно оцінює діяльність теперішньої влади.

Організатори акції, представники ГІ «Оновлення країни» та ВМГО «Молодіжний Націоналістичний Конгрес», встановили в парку Шевченка манекени, одягнені в спортивні костюми з прикріпленою до них символікою Партії регіонів та зображеннями Януковича, Азарова, Табачника, Попова, Кернеса й Колесніченка. Після цього всім бажаючим перехожим було запропоновано дати копняка владі, якщо вони нею не задоволені.

«Впевнений, що більшість українців зрозуміли, що приховується під обіцянками «покращення» від цієї влади. Особливо це стосується студентів, які вже протягом довгого часу вимагають відставки міністра-українофоба Табачника, але влада не бажає чути молодь, тому ми вважаємо, що настав час викинути Партію з регіонів з української політики!», - говорить співорганізатор акції Сергій Пархоменко.

У повідомленні нагадується, що символічний початок кампанії поклав координатор ГІ «Оновлення країни» Андрій Левус, який копняком вигнав керівника фракції Партії регіонів в Тернопільській облраді Павла Федика з Народного віча в Зборові в серпні цього року. Акції в підтримку кампанії відбулися також в Одесі, Харкові, Луганську та Запоріжжі.

Tags: партія регіонів
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 37 comments