Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Гарячі новини з бєспрєдєльного фронту

ТРИВАЄ ПЕРЕСЛІДУВАННЯ "КАТА ПРОДАЖНОЇ СУДДІ" КОСТЯ ЗАЦАРНОГО. Повідомляє Микола Коханівський: "Друзі, сьогодні мав відбутися суд над головою секретаріату ОУН Костем Зацарним. Йому інкримінують адміністративне правопорушення під час акції, яка відбулася минулого вівторка біля суду у Броварах.
Сьогодні ж зранку ми повідомили Броварську адміністрацію про те, що будемо пікетувати Броварський міський суд. Не пройшло і 10 хвилин, як другу Костю зателефонував слідчий Роман Гнап і повідомив, що суду не буде, бо, мовляв, не вистачає якогось папірця, і тому суд відбудеться коли-небудь. Попросив Костя підійти під РОВД. Ну що ж, ми всі пішли під РОВД. Слідчий сказав, що конче необхідна характеристика з ЖЕКу, і тому суд перенесли на невизначену дату. З тим і відпустив.
І ось щойно (тобто, вже ніч) Кость Зацарний розповів, що о 22.10 йому зателефонував слідчий Роман Гнап і повідомив, що суд відбудеться завтра, 07.09.2012 о 13.00. За Костем заїде якійсь міліціонер, допоможе йому взяти характеристику з ЖЕКу і підвезе до суду... Дуже "зворушлива" турбота... Як я розумію, міліціонер - це конвой. Дзвоник і повідомлення про суд серед ночі - це щоби ми не встигли організувати пікет.

Отже, друзі, 07.09.2012 р. відбудеться акція на підтримку голови секретаріату ОУН Костя Зацарного за адресою: м.Бровари, вул. Возз’єднання, 1 (Броварській суд) о 13.00. ПРОХАННЯ ДО ВСІХ ПІДТРИМАТИ ПОБРАТИМА І ПІД’ЇХАТИ ДО БРОВАРСЬКОГО СУДУ (їхати від ст.метро "Лісова" маршрутка 402, 403 до зуп. "Магазин "Перекресток".


СУДДЯ ВІДМОВИВ ДРУЖИНІ "ВАСИЛЬКІВСЬКОГО "ТЕРОРИСТА" У ПОБАЧЕННІ З ЧОЛОВІКОМ ЧЕРЕЗ ЇЇ СКАРГИ ДО УПОВНОВАЖЕНОГО З ПРАВ ЛЮДИНИ. Повідомляє прес-служба Соціал-Національної асамблеї: сьогодні, 6 вересня, дружина ув’язненого Ігоря Мосійчука - кандидата у народні депутати по одномандатному округу №94 (Васильків, Обухів) - Ганна Мосійчук прийшла до судді Києво-Святошинського районного суду Юрія Бурбели з проханням надати дозвіл на чергове побачення зі своїм чоловіком. У відповідь Юрій Бурбела поставив резолюцію “ВІДМОВИТИ” зі словами “Побільше жалійся своїй Лутковській” (Валерія Лутковська – Уповноважений Верховної Ради України з прав людини). Після цього за наказом судді Бурбели співробітник спецпідрозділу “Грифон” у грубій формі виштовхав із кабінету Анну Мосійчук та їхню з Ігорем маленьку доньку Христину. Що є грубим порушенням прав підсудного Мосійчука і його родини.

Нагадаємо, що 29 серпня Вища Кваліфікаційна Комісія Суддів відкрила дисциплінарне провадження відносно судді Києво-Святошинського суду Юрія Бурбели, який розглядає кримінальну справу так званих "васильківських "терористів" - Ігоря Мосійчука, Сергія Бевза та Володимира Шпари, яких звинувачують у підготовці теракту. Нагадаємо, що Валерія Лутковська взяла під особистий контроль дотримання прав підсудних у цій резонансній справі.
Tags: бєспрєдєл, васильківські терористи, оун, суд
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 9 comments