Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

За участь у "мовних" акціях протесту затримано Віталія Грузинова, завтра суд

Позавчора, під час розгляду в судовому засіданні Шевченківського суду м.Києва кримінальної справи відносно активістів Податкового майдану, яких звинувачують у пошкодженні плитки під час протестів майже дворічної давнини, до зали суду зайшли близько десятка оперативних працівників міліції з постановою Голосіївського районного суду м. Києва про затримання одного з підсудних - Грузинова Віталія.

Йому інкримінують опір та побиття працівників міліції під час акції протесту проти прийняття мовного закону.
Постанова Голосіївського суду на затримання Грузинова Віталія до 72 годин видана за поданням прокуратури м. Києва, яка розслідує цю кримінальну справу.
В залі суду, а в подальшому і під приміщенням Шевченківського суду відбувалися сутички працівників міліції з іншими підсудними, які намагалися (безрезультатно, звісно) завадити його затриманню (про ці сутички телефоном із зали суду повідомляв КУПРівець Сергій Мельниченко).

Завтра Голосіївський районний суд обере Віталію запобіжний захід. Коли дізнаюся, на котру засідання, повідомлю.

Все, чорт забирай, як я казала. Причому ж, коли акції масові, влада не може знайти і покарати всіх її учасників - і обирає раніше судимих, або підсудних за іншими справами, як зробили у випадку з активістами Підприємницького Майдану. Цим вони вбивають двох зайців: по-перше, з раніше судимими інша розмова й інше поводження (хоча це й незаконно), по-друге, суспільству нав’язують думку, що протестні активісти - це якісь кримінальники.

Ще і ще раз кажу: цій владі не можна йти на жодні поступки, і не можна ні про що з нею домовлятися. Її треба всім разом усунути від влади, а вже потім домовлятися між собою, що робити з її представниками.
Tags: репресії, суд
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • МАК450

  А мені прибули МАК450! МАК - це метафорично-асоціативні карти, а 450 - це 4.5.0 :) Це такі штуки, розроблені психологами на основі чисельних…

 • Мій цьогорічний день захисників і захисниць

  Ось такі квіти мені подарували на свято. Деякі з ефірів і записів, які в мене були (залишу тут для пам'яті): Дуже хороший сюжет про мене на…

 • "Країна жіночого роду". Рецензія на книгу

  Дочитала щойно дуже круту книгу - "Країна жіночого роду", упорядником якої є Вахтанг Кіпіані. У ній зібрані 26 розповідей про жінок, дотичних до…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 3 comments