Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

За участь у "мовних" акціях протесту затримано Віталія Грузинова, завтра суд

Позавчора, під час розгляду в судовому засіданні Шевченківського суду м.Києва кримінальної справи відносно активістів Податкового майдану, яких звинувачують у пошкодженні плитки під час протестів майже дворічної давнини, до зали суду зайшли близько десятка оперативних працівників міліції з постановою Голосіївського районного суду м. Києва про затримання одного з підсудних - Грузинова Віталія.

Йому інкримінують опір та побиття працівників міліції під час акції протесту проти прийняття мовного закону.
Постанова Голосіївського суду на затримання Грузинова Віталія до 72 годин видана за поданням прокуратури м. Києва, яка розслідує цю кримінальну справу.
В залі суду, а в подальшому і під приміщенням Шевченківського суду відбувалися сутички працівників міліції з іншими підсудними, які намагалися (безрезультатно, звісно) завадити його затриманню (про ці сутички телефоном із зали суду повідомляв КУПРівець Сергій Мельниченко).

Завтра Голосіївський районний суд обере Віталію запобіжний захід. Коли дізнаюся, на котру засідання, повідомлю.

Все, чорт забирай, як я казала. Причому ж, коли акції масові, влада не може знайти і покарати всіх її учасників - і обирає раніше судимих, або підсудних за іншими справами, як зробили у випадку з активістами Підприємницького Майдану. Цим вони вбивають двох зайців: по-перше, з раніше судимими інша розмова й інше поводження (хоча це й незаконно), по-друге, суспільству нав’язують думку, що протестні активісти - це якісь кримінальники.

Ще і ще раз кажу: цій владі не можна йти на жодні поступки, і не можна ні про що з нею домовлятися. Її треба всім разом усунути від влади, а вже потім домовлятися між собою, що робити з її представниками.
Tags: репресії, суд
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 3 comments