Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Проти Ганни Сінькової і ще двох захисниць Віталія Запорожця порушено кримінальну справу

Вчора активісткам протестних рухів Ганні Сіньковій (Лисиці), її мамі Тетяні Близнюк та Ярославі Пугачовій вручили обвинувачення по статті 296 ч.2 ККУ "Групове хуліганство". За що? Ось за це:За те, що вони ПІД ЧАС ПЕРЕРВИ у судовому засіданні над Віталієм Запорожцем 30 травня ц.р., коли суддя Міхієнкова відмовилася викликати у суд свідків захисту, залізли на суддівський стіл і скандували "Свободу Віталію Запорожцю!". Певніше, дівчата залізли з ногами на стіл, а Тетяна сіла на місце судді.

Враховуючи те, що у Ганни Сінькової ось-ось буде вирок у справі з яєчнею - чесно кажучи, я за неї хвилююсь. Зрозуміло, що їхній вчинок "тягне" максимум на адміністративку - але ж при владі покидьки, для яких не має жодного значення, що де написано, з Конституцією включно.

Сама Лисиця у своєму Фейсбук коментує цю ситуацію так: "Що мене найбільше обурює - фіг з ними, що вони вважають мої дії правопорушенням, яке підпадає під ст. 296 п.2 ККУ, фіг з ними, ФІГ З НИМИ. Але хто уповноважував слідство вигадувати мені мотиви?
В протоколі про порушення кримінальної справи звучить наступне: "з мотивів явної неповаги до суспільства". Перше і головне, на чому я наполягатиму у суді - змінити мотив "явної неповаги до суспільства" на мотив "явної поваги до суспільства"!!! Неповага до суспільства - це коли суддя якогось там суду дозволяє собі те, що ми, суспільство, їй не дозволяли і уповноважує себе на те, на що ми, суспільство, її не уповноважували. Тож мотив "явної поваги до суспільства" - виправити цю прикру ситуацію.

Персонально для судді Міхієнкової: в ККУ є ще одна стаття - №383. В ній говориться про завідомо неправдиві свідчення. До сенсу мого життя додався ще один пункт - притягнути суддю Міхієнкову щонайменше по цій статті..."


Ганна Сінькова пояснює, що суддя Міхієнкова заявила про якісь погрози її життю, про якусь нецензурну лайку з боку активісток. "У матеріалах справи є повний запис судового засідання, і на ньому немає жодних погроз та жодної брутальної лайки. Ми будемо вимагати, щоб проти судді порушили кримінальну справу за неправдиві свідчення".

ПОВНЕ ВІДЕО ТОГО, ЩО ВІДБУЛОСЯ 30 ЧЕРВНЯ 2012 р. ПІД ЧАС ПЕРЕРВИ У СУДОВІЙ ЗАЛІ БРОВАРСЬКОГО МІСЬКРАЙОННОГО СУДУ:Нагадаю, що за ці ж події трохи раніше було порушено кримінальну справу і проти координатора Комітету визволення політв’язнів Миколи Коханівського.

Коментар юриста:
Зрозуміло, що міліція намагається вирішити питання зручним для неї способом – порушенням справи нібито по хуліганці, яку нібито скоїли громадяни. Але, по-перше, треба зрозуміти мотив, без якого не може бути кримінальної справи. А по-друге, цю справу можна розглядати лише як несанкціонований мітинг в громадському місці. І, крім того, треба ретельно вивчити дії міліціянтів - чи були вони виправдані під час початку силових дій.
Отже, як варіант, на мою думку, краще за все було б подати позов до суду щодо закриття кримінальної справи у зв'язку з відсутністю складу злочину. Такі справи мають багато позитивних рішень.


http://www.poryad.com/?p=17857
Tags: братство святого луки, бєспрєдєл, суд
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 7 comments