Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Про найманців, а також про окупантів і їхніх посібників

Те, що сьогодні Янукович підписав мовний законопроект, а ЦВК зареєструвала список опозиції без Тимошенко й Луценка, мене анітрохи не здивувало. Мають рацію ті, хто кажуть, що нами керує режим внутрішньої окупації, і так до нього і треба ставитись, і не витрачати час і нерви на обурення черговим хамством, підлістю чи зрадою. І поки більшість народу не зрозуміє, що нами керують окупанти і посібники окупантів, марно намагатися щось змінити. Максимум, чого вдасться досягнути - дрібні тимчасові псевдопоступки задля того, щоб збити протестний накал і за пару тижнів спокійно зробити те, що планувалося.

Через ці чергові витівки хамовлади малопоміченою лишилася 4-а річниця початку російсько-грузинської війни, до якої Слідчий комітет РФ оприлюднив котру вже по черзі брехню про українських найманців, яких нібито "переодягнули у форму російської армії і за їх участі вмонтовували фото- і відеокадри про нібито факти насильства і мародерства російських солдатів, що відбувалися стосовно мирного населення, яке проживає в грузинських селах".

Мабуть, це ті самі найманці, про яких я докладно писала ще 4 роки тому:
http://bilozerska.livejournal.com/99500.html

Висновок, як завжди, той самий: все, що приходить з офіційних російських джерел, за замовчуванням вважати брехнею - якщо за допомогою неспростовних доказів з інших джерел не доведено зворотнє.
Так само, як все, що робить філіал Кремля в Україні, за замовчуванням вважати шкідливим для наших державних інтересів.

На ілюстрації - ФСБшна фальшивка про участь українських найманців у російсько-грузинській війні.
Tags: брехня, війна, грузія
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 41 comments