Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Юрист Олег Веремієнко заявив, що не має претензій до представників міліції (відео)

Протягом останніх двох днів широкого розголосу, в тому числі за допомоги нашого інформагентства, набула історія з побиттям адвоката Олега Веремієнка працівниками Дніпровського райвідділу міліції - у той час, коли він намагався провести до своїх підзахисних лікарів "швидкої", яких не пускали всередину чергові.

Докладно про цю історію:
http://www.bilozerska.info/?p=9222

1 серпня зранку правозахисники пікетували Генпрокуратуру, вимагаючи покарання винних у побитті юриста. Але вже вдень Олег Веремієнко зробив заяву, що не має претензій до працівників міліції і сам на їхньому місці зробив би так само. Що вони лише виштовхували його з вікна, а тілесні ушкодження від здобув, протискуючись у вузьке віконце.Сьогодні я була у нього в лікарні, і Олег під відеозапис розповів мені свою версію подій. Попереднє відео-інтерв’ю з Веремієнком, зняте учора правозахисниками Андрієм Діденком і Світланою Тараненко - щоб не виникало питань, кажу одразу: видалила на прохання Олега.

Дехто, звісно, рішенням Веремієнка обурений. Десь із годину тому мені телефонував правозахисник Володимир Лесик, злий на Веремієнка, як чорт. Каже, що Олег підставив усіх людей, журналістів і правозахисників, які прийшли сьогодні під Генпрокуратуру його підтримати і вимагали порушити кримінальну справу проти ментів, з якими у Веремієнка виник конфлікт.

Мені, якщо чесно, теж дуже шкода, що Олег прийняв таке рішення. Але - це його рішення, і воно таке, яке є. Певно ж, на все є причини.
Tags: веремієнко, мєнти
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 73 comments