Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Як біля Верховної зРади зрадників вішали (фото, відео)

Вчорашня акція біля ВР - "Наша мова - наша свобода" - мені сподобалася.
Так вже я, мабуть, влаштована: невиправний оптиміст. Щоразу, коли на мітингах кажуть правильні слова щодо об’єднання всіх, хто проти влади, і радикальні слова щодо того, що буде з владою, мені хочеться вірити, що хоч цього разу щось таки вийде.

Моє "враження заходу" - Яценюк. Давненько його не бачила, не слухала і не змогла не помітити змін в іміджі й поведінці. Таке враження, що він взяв уроки ораторської майстерності у Тягнибока :) Яценюк вчора був - сама злість і рішучість. Шкодую, що не записала промову на відео. Але подивитесь на його фото, яке я викладаю - чи бачили ми раніше такого Арсенія? :) Казав щось про те, що цей парламент має бути знищено, зрадники покарані, що ми на своїй, даній нам Господом землі, тощо.

Промову Олега Тягнибока переповідати безглуздо - подивитесь на відео.Якби я відзняла ще промову Яценюка, поставила б їх поруч для порівняння. Дуже цікаво спостерігати, як еволюціонує їхня риторика. Тягнибок поступово стає менш радикальний, бо його сила взяла курс на парламент. А Яценюк з кожним днем радикалізується, бо йому потрібні люди.

Анатолій Гриценко висловив слушну думку, що Межигір’я буде конфісковане. А свободівець Андрій Іллєнко - що треба бути готовими до рішучого вуличного протистояння, на кшталт бійки з "Беркутом" 4 липня під Українським домом.

Але "цвяхом програми", звісно ж було, повішення на шибениці опудал зрадників - Ківалова, Колесніченка, Мартинюка і Литвина, під скандування "Окупантам смерть!".А знімала я це все з найвищої доступної точки - з паркану, на якому мене сфотографував Василь Панченко:БАГАТО ФОТО З АКЦІЇ ТУТ:
http://www.bilozerska.info/?p=9164
Tags: верховна рада, мова, протести, свобода, тягнибок, яценюк
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 24 comments