Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Акція-концерт біля Українського дому не відбулася через міліцію (фото, відео)

Побувавши сьогодні на мітингу біля Верховної Ради (звіт викладу трошки пізніше), я спустилася до Українського дому, бо там на 11-у була запланована акція-концерт, теж проти мовного законопроекту, але без політики і політиків.

Але акція не відбулася. Під’їхала машина "Останньої барикади" з озвучкою, але міліція не дозволила її встановити. За словами учасників акції (бо я підійшла трохи пізніше), була невеличка сутичка, менти навіть намагалися забрати деякі особисті речі протестувальників.

Після цього нардеп Олесь Доній, керівник "Останньої барикади", оголосив, що акцію зірвано, отже, завершено, і що наступного разу треба краще все планувати і готувати. Дехто з протестувальників навіть звинуватив його у негарному умислі - мовляв, для опозиції ця позапартійна і "позаполітична" акція як кістка у горлі, і опозиції вигідно, щоб її розігнали. (Ця суперечка є на відео). Доній на це відповів, що він ще з часів студентської революції, коли був керівником УСС, звик завжди брати на себе відповідальність і захищати своїх людей, безпека яких важливіша за будь-що.

Більшість фото, ті, які без мого копірайту - Андрія Діденка.ФОТО ТУТ:
http://www.bilozerska.info/?p=9133
Tags: мова, нардепи, протести
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 5 comments