Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

На з’їзді Партії регіонів затримано трьох активісток

При спробі увійти на з’їзд Партії регіонів, на вході, шістьма чоловіками в цивільному були затримані троє дівчат: Ярослава Пугачова (активістка Братства св.Луки), Тетяна Валигура та Тетяна Ліходєєва. Одну з дівчат в автобусі мєнт вдарив в обличчя.

Тобто, дівчата ще нічого не встигли зробити. Не представляючись і не пояснюючи причин затримання, активісток відвезли до Дніпровського РУГУ МВС (вул. Червоноткацька, 2). У відділку теж не представляються і не пояснюють, за що затримали.

Інформація телефоном від однієї із затриманих, станом на 17:07.

19:20. Дівчат тримають на другому поверсі Дніпровського райвідділу на Червоноткацькій, 2. До них приїхав адвокат Олег Веремієнко, але його вже годину не пропускають. Йому вдалося телефоном зв’язатися з однією з дівчат. Ситуація така: Пугачовій Ярославі Павлівні, 1993 р. нар., яка страждає на малокрів’я, у відділку стало погано, до неї викликали швидку. О 19:16 швидка приїхала.

Іншій дівчині, Ліходєєвій Тетяні Анатоліївні, в автобусі "беркути" розбили ніс.

19:27. Щойно зателефонувала Ганна Сінькова (Лисиця). Каже, що АДВОКАТА ОЛЕГА ВЕРЕМІЄНКА У НЕЇ НА ОЧАХ ПОБИЛИ І ЛЕДЬ НЕ ЗАТРИМАЛИ - при спробі пройти до підзахисних його самого почали тягати по відділку. Є фото і відео, зараз мені мають їх переслати.

UPD. ФОТО:20:00. Всіх звільнили. Адвокат Олег Веремієнко пише заяву про злочин.
Tags: братство святого луки, бєспрєдєл, мєнти
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 15 comments