Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

“Гундяев, ты кто такой? Давай до свидания!”. Свободівці провели акцію проти Кирила

26 липня 2012 року в Києві біля Адміністрації Президента Всеукраїнське об’єднання “Свобода” провело акцію проти приїзду в Україну російського шовініста Ґундяєва, відомого як “патріарх Кіріл”, повідомляє прес-служба партії.

Варто зазначити, що попередньо акцію планували біля Києво-Печерської лаври, однак суддя Катющенко В. П. з Окружного адміністративного суду Києва заборонив проводити акції біля цієї та решти церков з 26 по 28 липня “відповідно до програми візиту Святійшого Патріарха Московського і Всієї Русі Кирила” (постанова № 2а-10194/12/2670). Аргументував він своє рішення… указом Президії Верховної Ради СРСР “Про порядок організації і проведення зборів... в СРСР” від 28.07.1988 року!

Націоналісти тримали в руках плакати з написами “Гундяев, ты кто такой? Давай до свидания!”, “Геть російський імперіалізм!”, “Кіріл – патріарх за сталінсько-гебістським каноном!” і скандували “Геть російських окупантів! Геть російських холуїв!”, “Геть московський імперіалізм!”, “Геть московського попа!”

Під час виступу голова Київської міської організації Андрій Іллєнко, зокрема, зазначив: “Якщо чинна в Україні влада російських холуїв буде і далі забороняти мирні акції протесту – у найближчому майбутньому вони отримають немирні акції!”
Також свободівець закликав усіх до пікетування Верховної Ради 31-го числа під час позачергової сесії парламенту.
Tags: банкова, гундяєв, свобода
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 30 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →