Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Миколаїв. 13 липня. Акцію проти мовного законопроекту намагається зірвати міліція

16:50. Сьогодні о 16 годині у Миколаєві мала відбутися акція проти "мовного" законопроекту. Організатори - миколаївський "Сокіл" і позаорганізаційні місцеві патріоти. Хлопці йшли організованою ходою до Миколаївської ОДА, і їх затримала міліція - на підставі того, що нібито надійшов анонімний дзвінок, мовляв, вони дорогою лаялись матом і били лайтбокси.

Затримано було понад 20 чоловік. Їх відвезли до Ленінського відділення МВС у Миколаєві, але близько 16:30 усіх відпустили, оскільки у одного із затриманих, Володимира Губського, на руках була заявка на проведення акції.

Щойно активісти повернулися під ОДА і розпочали мітинг, до них підійшли двоє працівників МВС в цивільному (яких упізнали в обличчя місцеві хлопці) і силою відібрали прапори. Почалася штовханина, після якої ті двоє зникли в невідомому напрямку.

Один з організаторів акції, Володимир Божко, підійшов до майора МВС Мазуніна Сергія Михайловича з управління громадської безпеки МВС у Миколаєві і поскаржився на дії цих двох у цивільному. На що той відповів: "Я нічого не бачив, не заважайте мені, я забезпечую громадський порядок" - під цинічний сміх беркутівців та інших ментів.
Зараз на місці приблизно 20 мітингувальників і 20 працівників МВС.

Інформація телефоном від Володимира Божка через київського активіста Павла Подобєда.
Tags: миколаїв, мова, протести
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 18 comments