Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

З-під Українського дому. Зараз

Я зараз (4 липня, 21:45) вже кілька годин біля Українського дому, як всі. Хто ще вдома - не зраджуйте себе, приходьте!
Бо я ледь не зрадила :( Останнім часом мені почало здаватись, що ми нічого не можемо змінити, і максимум того, що можемо - це послужити масовкою для того, щоб одні криси усунули від "кормушки" інших і крисили самі.
Це не так. Тут усі за себе і за своє. Тут нема проплачених. Одна маленька купка людей із певною символікою, щоправда, під питанням. Але в будь-якому разі - їх мізер порівняно із загальною кількістю присутніх. І людей все більшає.

Тут класно. На перший погляд - ну, прапори, ну, люди стоять, хтось щось патякає у мікрофон, причому те саме, що й завжди. Але постоїш хвилину, подивишся в очі - тут зовсім не так, як завжди. Тут люди усміхнені, спокійні і впевнені. І практично всі збираються лишатися на ніч.
А ще - дуже мало професійно виготовлених плакатів, зате є саморобні. Навіть якщо не всі вони дотепні - як же вони тішать око!

З обох боків від Українського дому - повно "космонавтів". На Михайлівській площі - безліч їхніх автобусів. Але ми зрозуміли, що щось таки можемо. Вчора і сьогодні уперше за дуууже довгий період часу не "Беркут" побив і викинув людей, а люди "Беркут". Все правильно, хай менти звикають, що вони не можуть бити свій народ - лише битися з ними. То вони поб'ють людей, то люди їх перевішають :))

Якщо казати правду - весь цей час тут було не настільки багато людей, щоб неможливо було нагнати ще більше "космонавтів" і просто витіснити їх з площі. До цього часу і значно велелюдніші акції розвивалися саме за таким сценарієм. І якщо це досі не зроблено - значить, ментовське керівництво боїться і виконує накази згори "на відчепися".

Я не знаю точно, що змінилося. Люди - зрозуміло, їх до печінок дістало чергове хамство, з яким бандюки протягнули цей законопроект. Не знаю, чого злякалися менти і чому Литвин пообіцяв не підписувати закон, а потім подав у відставку. Чому хамовлада так очевидно боїться нас? Мабуть, щось у лісі здохло. Я вже чую запах великої гниючої туші. Може, вона не в лісі, а в Межигір'ї?
Чи то Європа визнала незаконним арешт Луценка, чи ще щось відбулося, чого ми поки що не знаємо - але мав рацію Ніцше: "Падаючого - підштовхни". Мені хочеться вірити, що саме цим ми тут і займаємось.

Яка ж смішна ця типова хамська й недолуга реакція влади! То суд забороняє всі акції в центрі Києва від сьогодні до 9 липня (день народження Януковича) - хоч би до 10-го заборонили, щоб не так очевидно було - але ж хами є хами. А ще сьогодні веб-камера, що показує Європейську, перестала обертатися у бік Українського дому і показувати протестувальників - сміх і гріх. У нас вже давно тут кожен сам собі веб-камера, а соцмережі - замість хвиль чи дротів для транслювання сигналу :)

Прогнозую, що легкими цей вечір і ніч не будуть, так що, хто може, давайте сюди до нас. Час викинути крису з човна. Бо дуже велика й жирна, і дірки великі прогризає. Потопить човен. А дрібніших шкідників вже якось виведемо потім.

ФОТО - ТУТ:
http://www.bilozerska.info/?p=8667
Tags: мова, протест
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 7 comments