Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Суд над Віталієм Запорожцем 25.06.2012. Дебати і останнє слово підсудного (фото, відео)

Після перерви в суді відбулися дебати, що тривали менш ніж півтори години, завдяки чому мені вдалося повністю зняти їх на відео, включно з останнім словом Віталія Запорожця. Кому цікаво – подивиться. Спочатку виступає прокурор, чути її на самому початку не ідеально, тому що вона сиділа далеко від моєї камери, потім краще. Решту учасників процесу чутно дуже добре.

Віталій Запорожець сказав своє останнє слово, і на наступному засіданні вже буде оголошено вирок. Орієнтовно це буде завтра, 27 червня, о 15:00.

ДОКУМЕНТ: ПОСТАНОВА ПРО ЗМІНУ ОБВИНУВАЧЕННЯ ВІТАЛІЮ ЗАПОРОЖЦЮ НА ч.1 ст.115 «УМИСНЕ ВБИВСТВО». (Раджу почитати, там Віталія звинувачують у тому, що в суді ніяк не підтвердилося – наприклад, жоден свідок не підтвердив, що Запорожець був п’яний і порушував громадський порядок, а Симоненко нібито зробив йому за це зауваження).

Далі, + дуже багато фото - на Bilozerska.info >>>УВАГА! Звернення Комітету Визволення політв’язнів з приводу завтрашнього вироку

Друзі! Завтра, 27.06.2012 р.Б., має відбутися вирішальне судове засідання по справі народного героя Віталія Запорожця. Як зазначила суддя Міхієнкова, "можливо, о 15.00". Отже, "можливо", це буде не о 15:00, а раніше, або пізніше, а можливо, і не завтра. Ми всі мусимо розуміти, що система намагається максимально зняти суспільну напругу навколо цієї справи, тому не говориться напевно, коли оголосять вирок, тому повна зала набита мерзотними "опєратівнікамі", тому під судом збираються "вєтєрани" МВС та комуністи. Тим не менш, Комітет Визволення політв’язнів закликає всіх прийти в цей день до суду (чим раніше, тим краще) за адресою: м. Бровари, вул. Возз’єднання, 1, і підтримати Віталія в цьому нерівному двобої з "системою", позаяк суд вже має оголосити вирок. Ми всі мусимо бути поруч зі справжнім козаком і гідною людиною.

Також в середу, 27.06.2012 року, об 11.00 по вул. Білоруській, 30 (це біля метро "Лук’янівська") Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія буде розглядати скаргу судді Тамари Міхієнкової на адвоката Івана Макара, який був відсторонений від справи Віталія ЗАПОРОЖЦЯ за те, що, мовляв, він занадто ретельно наполягав на тому, що свідки по справі мають право докладно розповісти, як і хто їх катував у буцегарні, вибиваючи неправдиві покази.
По часу можна встигнути і на розгляд скарги на пана Івана (не думаю, що він буде тривати більше години), і на суд над Віталієм Запорожцем.
Закликаємо всіх небайдужих і особливо громадських активістів прийти і підтримати адвоката Івана МАКАРА - людину сміливу і віддану Українській справі. Бо якщо сьогодні ми не захищатимемо наших захисників, то завтра самі опинимось без захисту.

Координатор КВП Микола Коханівський 0974964504

Tags: запорожець, суд
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 12 comments