Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Друзі і родичі «васильківських «терористів» пікетували офіс омбудсмена (фото, відео)

21 червня дружини і друзі так званих «васильківських терористів» пікетували офіс омбудсмена Валерії Лутковської, вимагаючи, щоб Ігоря Мосійчука не переводили до Березанської колонії і щоб було дотримане його право на лікування та захист.

До пікетувальників вийшов керівник департаменту моніторингу превентивного механізму Юрій Леонідович Білоусов, який відвідував Ігоря та хлопців у СІЗО 15 червня. Він запросив дружин – Анну Мосійчук та Христину Бевз - всередину, де керівник громадської приймальні Сергій Ігоревич Шевченко зареєстрував звернення від Мосійчука, скаргу від його дружини та її заяву на особистий прийом до Лутковської. Він повідомив, що Лутковська зараз у Страсбургу, скаргу та звернення розглядатиме після повернення (не раніше середи).

Пан Шевченко сказав, що в понеділок знатиме, що зможе Лутковська особисто прийняти Анну Мосійчук цього вівторка. А представник омбудсмена Павло Господаренко, який був на минулому засіданні, пообіцяв бути і на наступному.

Поки дівчата були всередині, один з патріотівців зачитав звернення підсудного Мосійчука до омбудсмена, в якому той просить про особисту зустріч, а також про сприяння у проведенні належного медичного лікування і забезпеченні гарантованого Конституцією права на захист.Tags: васильківські терористи, правозахист
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 3 comments