Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Мітинг на Донбасі на підтримку Віталія Применка

Із деяким запізненням, бо більше ніж добу сиділа без Інтернету, розповідаю, що сьогодні, 23 червня, об 11:00 під стінами Артемівського слідчого ізолятору відбудеться мітинг солідарності з політичним в'язнем Артемівського слідчого ізолятору "тризубівцем" Віталієм Применком.

Віталій Леонідович Применко вже був засуджений за політичні "злочини". Перший строк він відсидів за... листівки і плакати з Степаном Бандерою.

Тепер його звинувачують у здійсненні вибуху в м. Слов’янську – з 1 жовтня 2011 року проти Применка фальсифікується звинувачення за ст.ст. 296 ч.4, 263 ч.1 КК України. 8 травня 2012 року суд виніс постанову про направлення кримінальної справи для додаткового розслідування. Саме небажання постановити виправдувальний вирок стало дійсною причиною направлення справи на додаткове розслідування, всупереч вимогам кримінального процесу.

Окрім Віталія Применка, в Артемівському СІЗО знаходяться й інші звинувачені у фальсифікованих справах. Звернення від них будуть зачитані на мітингу.

"Ми маємо підтримати наших земляків! - закликають місцеві мешканці. - Завтра кожний із нас може підпасти під несправедливі звинувачення сучасного правосуддя в Україні, що повністю залежне від бандитської політичної системи! Зупинимо політичні репресії!"

Контакти: 099-546-27-83 – Микола.

P.S.Комітет визволення політв’язнів висловлює підтримку небайдужим українцям Донбасу в цій нелегкій боротьбі з окупаційним режимом. Те, що по всій Україні постають громадські організації, які готові допомогти і визволяти репресованих режимом, - це, безумовно, є ознакою того, що Україна прокидається, і, зокрема, прокидаються Українці Донбасу. Страху вже немає - ми єдині. Слава Україні!
Tags: донбас, політв’язні, репресії
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 1 comment