Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Заява Ігоря Мосійчука до уповноваженої з прав людини

Звертаюся до Вас повторно, оскільки після Вашої реакції на мою попередню заяву стан дотримання моїх прав і свобод не покращився, а погіршився. Так, після того як 15.05.2012 мене в Лук’янівському СІЗО відвідали працівники Вашого офісу, 18.06.2012 суддя Києво-Святошинського районного суду Київської області Бурбела Ю. С. ухвалив рішення про переведення мене для подальшого утримання під вартою в СІЗО Березанської виправно-трудової колонії №85.

Справа у тому, що я маю ряд серцевих та неврологічних хвороб, що встановлено під час мого обстеження у військовому госпіталі СБУ та медичній частині Лук’янівського СІЗО, де я перебуваю під постійним медичним наглядом. Переведення мене до СІЗО Березанської ВТК не тільки погіршить стан мого здоров’я, а й унеможливить швидке реагування на загострення моїх хвороб.
Окрім цього, медична частина Лук’янівського СІЗО повідомила моєму захиснику про необхідність мого медичного обстеження в закладах Міністерства охорони здоров’я. Мої захисники зараз в установленому порядку готують необхідні документи і подання для проведення мого медичного обстеження в закладах МОЗ. Моє переведення в СІЗО Березанської ВТК унеможливить моє оперативне медичне обстеження в закладах МОЗ.

Окрім цього, суддя Бурбела Ю.С. грубо порушує моє право на захист, не виводячи з судового процесу захисника Дідору, якому я не довіряю, про що я повідомив суд. Також суддя Бурбела допитує в моїй відсутності в судовому процесі свідків, які зводять на мене наклеп. Я не можу спростувати наклеп, який на мене зводиться і навіть не можу поставити питання цим псевдосвідкам.

Враховуючи вищевикладене, прошу Вас:

1. Провести зі мною особисту зустріч для встановлення всіх фактів порушення моїх конституційних прав і свобод з боку судді Києво-Святошинського районного суду Київської області Бурбели Ю.С.
2. Посприяти мені у проведенні належного медичного обстеження та лікування.
3. Посприяти мені в забезпеченні гарантованого мені Конституцією України права на захист.


18 червня 2012 року
Лук`янівське СІЗО.
Ігор Мосійчук
Tags: васильківські терористи, політв’язні
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments