Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

"Васильківського "терориста" Ігоря Мосійчука карають переведенням до іншого СІЗО

Бєспрєдєл, який чинить суддя Юрій Бурбела під час розгляду справи так званих "васильківських терористів", триває і зростає. Хоча, здавалося б, далі вже нікуди.
Спочатку він зробив засідання закритим. Потім видалив із зали підсудного Ігоря Мосійчука - до кінця розгляду справи, і усунув зі справи двох адвокатів, призначивши Мосійчуку безкоштовного адвоката Дідору, якому підсудний не довіряє.

На сьогоднішньому засіданні, як повідомив мені один із захисників, суддя Бурбела розглянув клопотання Мосійчука про відмову від послуг адвоката Дідори - і відхилив його. Тобто - класичне порушення права на захист.

Далі клопотання подала прокурорка. Вона заявила, що сторона обвинувачення провела оперативно-розшукові заходи і встановила, що Мосійчук у Лук’янівському СІЗО нібито користується телефоном та Інтернетом. Вона не навела жодних доказів цього, але суддя Бурбела постановив перевести Ігоря Мосійчука до Березанського СІЗО. Березань - місто на Київщині, там є колонія, вочевидь, кажуть адвокати, там є й СІЗО або якісь камери попереднього утримання. Захисники, звісно, були проти цього, бо це ускладнить їхнє спілкування з підзахисним, але суддя Бурбела звично на це не зважив.
Див. ілюстрацію.
Tags: васильківські терористи
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 2 comments