Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

День дурнів


Отже, друзі, повідомляю вас, що живого Буша я не бачила. Довідалась, як важко отримати на нього акредитацію, через які приниження довелося б пройти, і плюнула. А вісім десятків безневинних українських журналістів дві години шмонали у «Борисполі» з собаками. Хай би того Буша дві години з собаками обшукували, перш ніж дозволити зі мною зустрітися :))

Весь центр Києва перекрили. Киян залякали американськими снайперами. Наша машина ледь-ледь змогла заночувати під нашим під’їздом, а виїхати зранку вже не змогла – вулицю загородили вже не тільки ДАІшною машиною, а й «Камазом» з піском.

Цікаво, чого він до нас приперся. Моя думка така: підсолоджував пілюлю, яка чекає на нас 4 квітня у Бухаресті. До ПДЧ до НАТО Україну не приймуть. Не відмовлять, звичайно, грубо, але якось ввічливо і завуальовано відмовлять. Тому що проти Франція і Німеччина, які бояться Росії.
І скільки б Буш не казав: «Моя позиція, моя думка незмінні – Україна і Грузія мають отримати ПДЧ» та «Ваша держава прийняла відважне рішення, і США рішуче підтримують ваше бажання», я більше довіряю фотографіям, ніж словам.

На фото (взяті з офіційного сайту Президента) у Буша вигляд винуватий, а в Ющенка – ображений. Нашого толерантного Президента довели до того, що він зірвався і сказав пару слів зрозумілою мовою: «Під цими прапорами (комуністичними – О.Б.) творився український Голодомор, репресії, під цими прапорами від страждань і тоталітаризму загинув не один, не 5 и не 8 мільйонів українців». Ще він видав, що нам потрібен Мойсей, який буде 40 років водити українців пустелею, щоб змусити їх згадати і захищати національні інтереси.
Вдумаймося у зміст: Мойсей, перш ніж започаткувати національну державу, 40 років водив свій народ пустелею, щоб померли всі народжені у рабстві… А сьогодні вони ще мітингують на Майдані, назад у рабство просяться.


Замаскувалися - крім чужоземного, прихопили і кілька державних прапорів

31 березня за газорублі їх навезли багато, але, мабуть, не змогли забезпечити ночівлею, і 1-го, у день приїзду Буша, вони вже, в основному, роз’їхалися. Суд заборонив їм акції біля секретаріату і американського посольства, а міліція, схоже, заблокувала їхні автобуси, не давши погнати стареньких під кийки «Беркуту».

На Майдані зібралися лише відверті запроданці: КПУ, СПУ, ПСПУ, «Русскій блок» і подібні маргінали.

"Защитим святую Русь от НАТОвской оккупации!". Партія регіонів вже давно заборонила "Русскому блоку" брати участь у своїх акціях

«Регіоналів» серед них не було, а Янукович зустрівся у секретаріаті з Бушем і запевнив його, що Партія регіонів підтримує євроінтеграційний напрямок розвитку України.
Тимошенко після 20-хвилинної розмови з Бушем тет-а-тет оголосила, що Україна не буде залишатися на узбіччі геополітичних процесів і не буде формувати свою політику як сателіт окремих держав, а кусючий Яценюк заявив, що приєднання до ПДЧ стане «додатковим імпульсом суспільству для проведення реформ в економічній і гуманітарній сферах».


Ну яка ж антиукраїнська акція без російського триколору?


НАТО гірше за гестапо? Значить, гестапо краще? Це ж відверта нацистська пропаганда! (помітив handehoch). Хай би їх за це засудили, а то все нас та нас...


Антиукраїнським силам властива інтелектуальна вторинність. Нічого власного вони вигадати не здатні. Почувши "Комуняку на гілляку!", вони скандують "Бандеряку на гілляку!", а з "Чемодан, вокзал, Россия" зробили "Чемодан, вокзал, Америка". Підкажіть, будь ласка, з якого вокзалу йдуть потяги через океан до Америки? :))

Ще один приклад інтелектуальної вторинності антиукраїнських сил. Що за "Ната", де повага до свого лідера? А все тому, що їхні опоненти придумали "Нате - нет!" :))


Двері до Росії ніхто закривати не збирається. Скатертиною дорога!


"Киев-герой! НАТО - долой!" Місцевий діджей намагався розкрутити народ на скандування цього гасла, але, мабуть, за скандування не проплатили. А ще там крутили музику - вперемішку радянські пісні, якогось хрипатого "підвисоцького" і прикольний комуністичний реп :)


Буш зі скривавленими долонями і гарбузами. Хтось із френдів вже відмітив, що обличчям він більше схожий на Симоненка :)


Цікаво, ким ця бабуся, трохи схожа на Лєніна, була за радянських часів?

Під комуністичною накидкою у цього дядечка - куртка з емблемою "Marlboro" (якщо клікнути, добре видно). Яка емблема на сорочці під курткою, мені зафотографувати не вдалося. Можливо, White Power? :))


Жіночка з російським прапором на шиї. Мабуть, це символ :)


А це відома ліва активістка з маленьким триколором у руках

Комуністичні прапори можуть затулити нам не лише "Євровіжн", але й всю Європу

«Українська нація – це мудра нація, – заявив Ющенко. – Вона прийме позитивне рішення на референдумі про НАТО, який ми будемо, безумовно, проводити. Три роки тому ми починали з 17%. Рік тому нас підтримали 30%. Тепер уже до 40%. Так ми ж ще роботу не починали!» Додам: ця робота, схоже, триватиме дуже довго: поки не розвалиться Росія і вступ до НАТО не перестане бути необхідним.

Прорвемось!

«І той факт, що ми побачили купку радянських прапорців на вулицях і декількох демонстрантів, нічого не означає. Наші стосунки з Україною розвиваються», – заявив Буш. Після України він поїде до Бухаресту на саміт НАТО, а вже потім до Хорватії і Росії.


А все-таки наша американка краща за їхню! :))

http://deep-water.ru/?http://bilozerska.livejournal.com/63327.html
Tags: буш, комуністи, фото, ющенко
Subscribe

 • Дещо про замаскованих

  У лихої пам'яті 90-і відкривалися і лускалися як мильні бульбашки сила-силенна шахрайських фірм і фірмочок, які від початку були призначені для…

 • З приводу співпраці "Правого сектора" і ВО "Свобода"

  Нещодавно у деяких ЗМІ з'явилася інформація, що члени політичної партії "Правий сектор" нібито підуть на місцеві вибори по списках ВО "Свобода". З…

 • Дві історії про свободівців

  Перша про Юрка Сиротюка, якого суд відправив на 2 місяці у СІЗО за участь в подіях під Верховною Радою. Якось, коли Сиротюк був нардепом, зустріла…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 110 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →

 • Дещо про замаскованих

  У лихої пам'яті 90-і відкривалися і лускалися як мильні бульбашки сила-силенна шахрайських фірм і фірмочок, які від початку були призначені для…

 • З приводу співпраці "Правого сектора" і ВО "Свобода"

  Нещодавно у деяких ЗМІ з'явилася інформація, що члени політичної партії "Правий сектор" нібито підуть на місцеві вибори по списках ВО "Свобода". З…

 • Дві історії про свободівців

  Перша про Юрка Сиротюка, якого суд відправив на 2 місяці у СІЗО за участь в подіях під Верховною Радою. Якось, коли Сиротюк був нардепом, зустріла…