Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

У рідному місті Януковича атаковано офіс ПР. Вже почалися репресії

У п'ятницю, 8 червня, на малій батьківщині Януковича, в місті Єнакієво Донецької області, невідомими патріотами було атаковано фарбою фасад і двері офісу Партії Регіонів, повідомляє прес-служба СНА.

Наступного дня було заарештовано двох соціал-націоналістів з міста Єнакієво Курочкіна Сергія та Заяць Артема (один активіст Соціал-Національної Асамблеї, другий - її прихильник). Не маючи ніяких доказів їхньої причетності до справи, проти них порушили кримінальну справу за ст. 296 ККУ "Хуліганство", хоча справа тягне максимум на адміністративне правопорушення. На даний час націоналісти знаходяться на підписці про невиїзд.

У хлопців повилучали оргтехніку, зокрема, комп'ютери. Справа знаходиться на контролі СБУ, за іншими даними - на контролі Адміністрації Президента. За словами затриманих, співробітники СБУ під час допиту намагалися весь час підсунути на підпис документи із свідченнями, що Соціал-Національна Асамблея та організація "Патріот України" нібито не завжди діють в рамках закону.

Соціал-Національна Асамблея та організація "Патріот України" вважають це продовженням репресій проти СНА та "Патріот України" зокрема та українських націоналістів загалом.
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 11 comments