Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Моєму ЖЖ - 5 років!

Сьогодні у мене святкова дата. Моєму ЖЖ bilozerska виповнилося 5 років! Це вже щось :)

На честь свята я вирішила принести криваву ритуальну жертву - забанити одного собачку. Перший бан за 5 років існування блогу! На роль ритуальної жертви мною був обраний Блохосьома - відомий у цьому блозі любитель прання шароварів :)

До речі, про собачок. Останнім часом, коли почалися передвиборчі протести в Росії, цуцики з мого блогу раптово позникали. Вочевидь, усіх їх задіяли для цькування Навального. Зараз Путін, схоже, вирішив, що Навальний вже не є настільки небезпечним, і частина чотириногих друзів до мене повернулися. Я вже й скучила за ними, але ювілей вимагає жертв, на одного буде менше.
Нас з Навальним Путін зараз поміняв місцями :) - у мене в блозі знову гавкають цуцики, а у Навального сьогодні провели обшук з конфіскацією усіх носіїв - в рамках розслідування справи про акцію непокори на Болотній, коли демонстранти билися з ментами. До речі, хто був присутній під час "мовних" бійок біля Верховної Ради - добре заникайте все, що маєте, бо прийдуть і теж повідбирають - схема-то одна і начальство одне теж.

Повертаючись до святкової дати - із сьогоднішнього дня у блозі з’явиться нова рубрика - "ЦЬОГО ДНЯ 5 РОКІВ ТОМУ". Буду дублювати пости 5-річної давнини. Там є й історії цікаві, які не застаріли, та й звіти з акцій, думаю, цікаво буде подивитись - які вони тоді були і як проходили. Має вийти цікава ретроспектива.
Tags: жж, я
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 79 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →