Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Живий ланцюг навколо Гостинного двору (фото)

Сьогодні, в неділю, о шостій вечора, кияни влаштували чи то флешмоб, чи то перформанс - зібралися біля Гостинного двору на Контрактовій, де вже тижнів зо два триває безстрокова акція захисту унікальної пам’ятки від забудовників - узялися за руки і спробували замкнути живе коло навколо величезної квадратної будівлі, всередині якої знаходиться Гостинний двір.

Людей зібралося чималенько, але щоб замкнути коло, все-таки трошки не вистачило - будівля таки величезна. Але це не засмутило активістів, які весь час сміялися і агітували киян долучитися до акції. Дехто долучався, до речі. За настроєм це все трошки-трошки нагадувало легендарні флешмоби із синьо-жовтими стрічками - "Україно, мовчи!" та інші. Хоча сьогодні жодної символіки не було - лише парочка рукописних плакатів і барабан.

Водили хороводи навколо Гостинного двору. Скандували "Гостинний двір наш" і "Банду геть!", при цьому хтось жартував, до чого тут бідна панда :) Пару разів з машин сигналили, кричали "Слава Україні!", їм дружно відповідали "Героям слава!", хоча тусовку, що зібралася, аж ніяк не можна назвати націоналістичною. І це радує, якщо ви зрозуміли, про що я.

Я прийшла, як порядний журналіст, познімати акцію, а мене одразу вхопили і затягли до кола :) Враження незабутні - особливо коли у спробах максимально розтягнути ланцюг тебе мало не розривають навпіл :) Коли в один з таких моментів мене побачив Юрій Луканов, він спитав, що я тут роблю, мовляв, а хто буде знімати. Мій фотоапарат у цей час перебував у самостійному плаванні, тобто, пересувався Контрактовою без мене, тому за якість фото перепрошую :)

Фото тут:
http://www.bilozerska.info/?p=8057
Tags: київ
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 6 comments