Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Засідання суду над Запорожцем перетворилося на бійку громади з міліцією

Сьогодні, 30 травня, у Броварах продовжився суд над Віталієм Запорожцем. Суддя Міхієнкова, заборонивши телеканалам зйомку і відмовившись допитати свідків конфлікту між Запорожцем і Симоненком, про що просив захист, спровокувала громаду на справжній бунт.

Втім, настрій від початку був доволі революційний. Група підтримки – рекордно велика, прийшло багато мешканців с.Семиполки, активістів ВО «Свобода» та громадських об’єднань. Розтягнули банер з портретом Запорожця і підписом «Один за всіх», кілька людей були у футболках з портретами Запорожця.

До звукопідсилювача був прикріплений диплом Запорожця – що він є лауреатом премії ім.Олекси Гірника з формулюванням «За послідовний захист прав людини і громадянина України, протистояння сваволі влади з метою відстоювання людської честі та гідності».

Охоронці, запустивши учасників судового розгляду і журналістів, намагаються вивести із залу тих людей, яким не вистачило місця. Люди голосно обурюються, кричать, що засідання відкрите, і не виходять. Ще в коридорі на адресу ментів пролунала фраза: «Мало вам одного Запорожця?»

Перед засіданням кричать «Слава Україні!» і «Слава Запорожцю!», Микола Коханівський демонструє всім, в т.ч. Віталію, диплом лауреата премії Гірника. Далі заходить суд і починається засідання.

Потерпіла, вдова Симоненка, подала заяву провести засідання без її присутності у зв’язку з похованням близького родича. Заперечує проти цього лише Запорожець. Він просить виключити її зі списку потерпілих, бо вона півтора роки розлучена з Симоненком і приховує це.

Далі – на Bilozerska.info (багато фото)

UPD 18:25 Відпустили перших двох затриманих – Кирила Бабенцова та Онисю Гарай

UPD 18:40 Відпустили всіх, але зобов'язали з'явитися туди завтра о 10-11 – поки як свідків.
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 12 comments