Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Звернення "васильківського "терориста" Ігоря Мосійчука до Уповноваженого з прав людини

Уповноваженому з прав людини
Верховної Ради України
Валерії Лутківській

Мосійчука Ігора Володимировича
1972 р.н.
Підсудного за Ч.1. СТ14, Ч2. СТ28, Ч1 СТ 28-2 та Ч1 СТ263 КК України

Заява


В провадженні Києво-Святошинського районного суду Київської області знаходиться кримінальна справа по обвинуваченню мене, Сергія Бевза та Володимира Шпари в готуванні до терористичного акту, зберіганні та розповсюдженні матеріалів із закликами до вчинення терористичних актів. Цю кримінальну справу одноособово розглядає суддя Києво-Святошинського суду Юрій Сергійович Бурбела.

Винними в інкримінованих злочинах ані я, ані інші підсудні себе не визнаємо. На нашу думку, в матеріалах кримінальної справи достатньо доказів нашої невинуватості та непричетності до інкримінованих нам злочинів, що ми ми і збиралися довести в ході судового розгляду справи, але суддя Бурбела Ю.С. поставився до розгляду справи і до мене як підсудного упереджено. Спочатку Юрій Бурбела, порушуючи принцип гласності щодо судового процесу, зробив його закритим, посилаючись на те, що засоби масової інформації приділяють надто велику увагу судовому процесу над нами.

Пізніше, позбавляючи мене та інших підсудних повноцінного права на захист, Бурбела усунув від участі в судовому процесі мого захисника Мельник Оксану та захисника іншого пудсудного Бевза — Дмитра Лошакова, мотивуючи це тим, що захисники надто часто протестують проти дій головуючого та заявляють йому відводи. Одночасно суддя Юрій Бурбела постановив видалити мене, підсудного, із залу засідань до закінчення розгляду справи по суті. Суддя Юрій Бербула мотивував це тим, що я надто часто бажаю давати вільні покази і часто заперечую проти дій головуючого. Саме за це суддя Бурбела позбавив мене навіть права останнього слова.

Після усунення мого захисника Мельник О.В. та мене особисто я прийняв рішення захищати себе у суді самостійно, але суддя Юрій Бурбела в порушення ст. 47 та ст. 45 КПК України ухвалив рішення залучити до участі у справі адвоката з адвокатського об`єднання. Згоду на мій захист цим адвокатом я не надавав, оскільки йому не довіряю. Таким чином, порушивши ст. 55 Конституції України, ст 43, ст 47, ст 262 КПК України, повністю позбавивши мене права на захист, суддя Києво-Святошинського районного суду Київської області Юрій Сергійович Бурбела вчинив кримінальний злочин, передбачений Ч.1 ст 374 КК України. Незважаючи на те, що я: маю родину, двох дітей, займаюся суспільно корисною діяльністю, є депутатом Васильківської міської ради, Головою постійної депутатської комісії з питань регламенту, депутатської етики, законості та правопорядку, контролю за виконанням рішень міської ради, є головним редактором газети "Вечірній Васильків" та Головою "Фонду розвитку міста Васильків", я вже майже рік перебуваю під вартою у Київському СІЗО. І це незважаючи на те, що під час мого медичного обстеження у військовому госпіталі СБУ в мене було виявлено серйозні хвороби серцево-судинної системи.

Свідомий того, що мої інтереси не будуть захищати європейські політики і до мене не приїдуть німецькі лікарі, звертаюся саме до Вас з проханням захистити моє право на захист та всі інші мої права, порушені суддею Юрієм Бурбелою.

Враховуючи вищевикладене, прошу Вас:
1. Про особисту зустріч в межах Київського СІЗО.
2. Направити Вашого представника для захисту моїх інтересів при судовому розгляді суддею Бурбелою Ю.С. у Києво-Святошинському районному суді Київської області кримінальної справи по обвинуваченню мене, С.Бевза та В.Шпари в готуванні до терористичного акту.

29.05.12
Ігор Мосійчук
Tags: васильківські терористи
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 5 comments