Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Свободівці повісили на паркані ВР язики Колесніченка, Ківалова і Януковича (фото)

Сьогодні кожна нормальна людина, принаймні, кожен нормальний киянин, мав би бути під Верховною Радою, бо регіонали намагаються сьогодні пропхати закон про двомовність. А я зараз не там, бо в мене страшний завал - треба терміново зробити одну роботу, причому спільно з людиною, що вільна лише сьогодні. Отже, я зараз не там і навіть за новинами не встигаю стежити :( Але є вже перший присланий на пошту фотозвіт - від прес-служби ВО "Свобода".

Свободівці провели сьогодні біля ВР багатолюдну акцію проти ухвалення українофобами українофобського законопроекту. Учасники акції тримали в руках плакати «Регіонали», зачепили мову – начувайтесь!», ««Двуязичіє» = русифікація!», «Руки геть від мови!» й скандували «Калісніченка гей, не дратуй людей!», «Займіться ділом, а не язиком!», «Зека геть!» та інші.

Аби показати ставлення українців до «реформ» влади у мовній сфері, учасники акції повісили на паркан біля Верховної Ради коров’ячі язики, наголосивши: за утиски української мови на цьому місці будуть язики горе-реформаторів. Біля кожного з язиків висіла табличка: «Калєснєченко», «Ківалов», «Янукович».

Голова Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Олег Тягнибок зазначив, що фракція «Свободи» у наступному парламенті вимагатиме ухвалення закону «Про захист української мови»: «Що намагаються під маскою цього закону запровадити його ініціатори? Відібрати в України як держави право регулювати мовну політику всередині країни, віддати це питання на відкуп приватних структур, окремих організацій. Це породить хаос в Україні – від того, якою мовою робити вивіски, до мови діловодства, якою мовою спілкуватимуться державні інституції, суди, освітні заклади і т.д.

Які б не були фальсифікації, які би перепони нам не ставили – вже восени цього року в парламенті буде велика фракція українських націоналістів, і першим буде закон «Про захист української мови. Ми вимагатимемо створення Державного комітету мовної політики, відповідального за захист та поширення української мови та запровадження обов'язкового іспиту з української для державних службовців та кандидатів на виборні посади. Необхідно зобов'язати всіх держслужбовців вживати українську мову на роботі та під час публічних виступів».


Більше фото тут:
http://www.bilozerska.info/?p=7621
Tags: верховна рада, мова, свобода
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 93 comments