Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Суддя Бурбела позбавив "васильківських "терористів" права на захист за спів Державного Гімну України

22 травня відбулося оголошення постанови суду у справі так званих “васильківських “терористів”. Суддя Бурбела виніс постанову, що захисника Ігора Мосійчука – Оксану Мельник та захисника Сергія Бевза – Дмитра Лошакова усунуто від розгляду справи. Також суддя Бурбела виніс постанову про видалення із зали і судових засідань підсудного Ігора Мосійчука. Своє рішення суддя Бурбела аргументував тим, що підсудні співали Державний Гімн України, оскаржували рішення суду та те, що “Ігор Мосійчук махнув рукою своїй дружині”. Своїми діями суддя Бурбела позбавляє підсудних повноцінного права на захист та не дає змогу відбутися справедливому суду.

Наступне судове засідання 28 травня о 12 годині за адресою вул. Мельниченка, 1.

З ЦЬОГО ПРИВОДУ ВІДБУДЕТЬСЯ ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЯ:

24 травня о 14.30 в УНІАН відбудеться прес-конференція адвокатів та дружин підсудних у сфабрикованій кримінальній справі т зв. „васильківських „терористів”.
Суддя Києво-Святошинського суду Ю. Бурбела усунув від участі у справі двох адвокатів Дмитра Лошакова та Оксану Мельник. Він також видалив із залу суду до кінця судового процесу одного з підсудних Ігоря Мосійчука.
Адвокати та рідні підсудних вважають таке рішення грубим порушенням права на захист.
Учасники прес-конференції повідомлять про дійсні причини незаконних, на їхню думку, дій судді та про подальші плани щодо припинення суддівського «безпрєдєлу».

Участь у прес-конференції візьмуть адвокати: Дмитро Лошаков та Оксана Мельник, а також дружини підсудних Христина Бевз та Анна Мосійчук.

Прес-конференція відбудеться в прес-центрі УНІАН (вул. Хрещатик, 4, конференц-зал).
Контактний телефон: 063 224 17 30.
Реєстрація на місці за редакційними посвідченнями.


Новий гарний сюжет телеканалу TVi про справу "васильківських "терористів". В якому, до речі, використане наше підпільне "мобільне відео" із зали суду.

Tags: васильківські терористи, суд
Subscribe

 • УНСОвцям...

  Усіх вояків УНА-УНСО, ветеранів війн з інтервалом більше ніж в 20 років - з річницею створення Організації. Ви вже увійшли в історію - тим, що…

 • Локі

  Архівні фото. Унсовські вишколи, 2008-2009 роки. У зеленому береті - Локі (Михайло Жизневський).

 • Сашко Білий :(

  Фото зі сторінки Правого Сектору вконтакті Я не знала Олександра Музичка близько, тому про нього як про людину не писатиму. Безперечно, він умів…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 3 comments