Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Про паралельні світи, або Як треба казати, щоб тебе почули

У далекі роки моєї юності було в мене багато знайомих, які вірили в магію, паралельні світи, а себе вважали крутими "магами-енергетами".
Була серед них одна - трохи старша і розумніша. Якось після тривалої перерви здибалися ми випадково на Хрещатику. Стоїмо, теревенимо.
Раптом підбігають двоє молоденьких хлопчиків, відтягають її убік. Мені слів не чути, але з міміки видно: вони перелякані, що капець, а вона по-материнськи їх заспокоює.
Врешті повертається і розповідає, що сталося. Опускаючи "енергетську" термінологію: один олух заявив, що знайшов діру між нашим світом і паралельним, і збирається перейти у паралельний світ. А згідно вселенського закону рівноваги, якщо наш енергет переходить туди, звідти через діру пролізає якась їхня паралельна тварюка і дає тутешнім енергетам по їх і без того схиблених мізках.

- То ти заспокоїла їх, пояснила, що нічого цього не існує? - питаю я.
- Та ні, вони б не повірили. Я сказала їм: "Заспокойтеся, хлопці. Це він вже втретє каже, що знайшов діру і йде у паралельний світ. Але якщо він двічі нікуди не дівся, чого ви вирішили, що у нього вийде утретє? Для того, щоб це здійснити, треба бути ду-уже крутим енергетом, а він не настільки".

І скажіть, що це не мудрість. Людині можна щось довести лише тією мовою, яку вона розуміє.
Tags: історії з життя
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 38 comments