Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Свободівці привели до міністра аграрної політики голодну козу (фото)

22 травня 2012 року біля стін Львівського національного аграрного університету в Дублянах, де відбулася нарада за участи міністра аграрної політики та продовольства Миколи Присяжнюка, свободівці провели акцію протесту проти політики уряду в сільськогосподарській галузі, повідомляє прес-служба партії.

Учасники пікету тримали плакати: «Пане Присяжнюк! Де кошти з державних програм для сіл Львівщини?», «Ні» – молочній мафії!», «Де кредити для сільгоспвиробників?», «Ні – продажу землі сільськогосподарського призначення!», «Досить мучити село!»

Свободівці привели на акцію протесту козу, на якій було написано: «Ні» – молочній мафії!», «Віддам за 3.50», «Голодую!» Коза стала героїнею вистави, показаної учасниками акції протесту. Головними героями дійства також були «українські селяни» та «молочні мафіозі». За сюжетом вистави, «селяни» прийшли на базар, щоби продати останнє: один – чоботи, інший – козу. До них приходять «молочні мафіозі», щоб виторгувати якнайдешевше молоко, потім пропонують зарізати козу. «Селяни» нарешті вирішують протистояти «молочній мафії» і проганяють її геть. Добро перемогло зло: український селянин стає господарем на своїй землі.

«Львівщина є аграрною областю, однак ми є свідками, як село і селян доводять до зубожіння, – зазначила голова Львівської обласної організації ВО «Свобода», депутат обласної ради Ірина Сех. – Ми прийшли спитати міністра Присяжнюка, чому на Львівщину не надійшло жодної копійки з державних аграрних програм, чому нема обіцяних кредитів для сільгоспвиробника, чому уряд лобіює інтереси закупівельників, а не селян? Селянин-одноосібник, який виробляє левову частку сільськогосподарської продукції, сьогодні залишився наодинці зі своїми проблемами і ледве животіє. Ми вимагаємо припинити знищувати українське село!»

Свободівці передали міністрові аграрної політики та продовольства України М. Присяжнюку звернення, в якому вимагають жорсткого контролю за закупівельними цінами на молоко, запровадження відкритих аукціонів та встановлення ринкових цін на молоко.
Tags: свобода
Subscribe

 • З приводу співпраці "Правого сектора" і ВО "Свобода"

  Нещодавно у деяких ЗМІ з'явилася інформація, що члени політичної партії "Правий сектор" нібито підуть на місцеві вибори по списках ВО "Свобода". З…

 • Дві історії про свободівців

  Перша про Юрка Сиротюка, якого суд відправив на 2 місяці у СІЗО за участь в подіях під Верховною Радою. Якось, коли Сиротюк був нардепом, зустріла…

 • Післясмак виборів

  Дуже цікаві речі спали мені зараз на думку, поспішаю з вами поділитися. Перше. Не можу нічим це довести, але вибори, що відбулися, справляють на…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 9 comments