Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

"Марш здорової молоді" на тлі невдалого гей-параду (ФОТО+ВІДЕО)

Сьогодні, 20 травня, активісти "Автономного Опору" провели Марш здорової молоді – з парку Шевченка до Михайлівської площі, де біля пам’ятника княгині Ользі відбувся невеличкий мітинг. Активісти агітували за заняття спортом, проти вживання алкоголю і тютюнопаління та проти різноманітних збочень. Атмосфера була підігріта тим, що сьогодні у Києві очікувався таємний гей-парад – настільки таємний, що це вже було скоріше якесь "гей-скрадання" :)

Причини спроб його провести зрозумілі – Янукович хоче тримати по тюрмах політв’язнів, зокрема Тимошенко, обмінявши їх у Європи на гей-паради. Довести цими парадами, що в Україні достатній рівень демократії :(. Але націоналісти не дрімають, і другу добу пересуваються Києвом у режимі активного пошуку, сподіваючись на гарне "сафарі". Цікаво, що у них знайшлися ситуативні союзники – Московський патріархат і різні проросійські козачки, які теж ходять містом і вимагають заборонити "нетрадиційний" захід.

"В той час, як наша продажна влада відверто "кришує" дегенератів на офіційному рівні, організовує їхні заходи і робить все для знищення суспільної моралі, незалежні націоналісти та небайдужа здорова молодь проводять свій марш за здоровий спосіб життя та проти деградації, – заявляють "автономи". – Так звані "гей-паради", легалізація одностатевих шлюбів та наркотичних речовин, алкоголізм, пропаганда паління – це все гірка сьогоднішня реальність. Чи хочемо ми, щоб у нас було як в країнах Євросоюзу та США?

Наш рух послідовно виступає за здорову націю, яка здатна чинити опір системі споживацтва й виродження та виступити проти зарази, яка знищує наш народ. Ні – деградації! Так – здоровій нації!".

Акція почалася з інциденту, якого я не бачила – прийшла пізніше. До автономів, що збиралися у парку Шевченка, підійшли націоналісти з іншої тусовки, звинуватили їх, за словами очевидців, у тому, що вони проводять свою акцію замість всім разом полювати на збоченців, і розбили одному автоному губу.

Врешті-решт почалася хода. Несли банери "Straight Edge - Тримай кров в чистоті" і "Пам’ятай, чужинець, тут господар Українець!". Скандували: "Молодь на стадіони!", "Розумний не палить, сильний не п’є!", "Борці за волю проти алкоголю!", "Борці за Україну проти нікотину", "Білий, тверезий, гордий!", "П..си, геть додому!" тощо. Особливо цікаво було, коли колона проходила повз СБУ, безперервно скандуючи: "Геть п...сів!" :))Читати далі – на Bilozerska.Info
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 94 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →