Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Відео-звіт по справі "святошинських робінгудів". 18.05.2012

Адвокати повідомляють, що трьом затриманим підкинули лотерейні білети і шиють статтю "розбій" (від 7 до 12 років).


Сюжет 5 каналу. Затриманий Дмитро Павельєв розповідає, як його побили і підкинули лотерейні білети.


Ще відео - розповідь Дмитра Павельєва.


Затриманого Дмитра Павельєва 1986 р.н. виводять із зали судових засідань після продовження строку тримання до 10 діб (до з"ясування характеризуючих обставин) - 18.05.2012 (місце події - будівля Святошинського райсуду).


Затриманому Богдану Мельнику в міліції підкинули лотерейні білети, таким чином сфальсифікувавши звинувачення у розбої.
Також його позбавили права на адвоката, допитували всю ніч нон-стоп, не дали зателефонувати родичам чи друзям, в результаті застосування недозволених методів змусили підписати протокол затримання і відмову від адвоката (Святошинський райвідділ м.Києва): 17 травня 2012 року.


Арешт Ярослава Лагнюка на 10 діб Святошинський суд Києва (суддя Домарацька А.В.)


Перешкоджання роботі адвоката: особисто заступник начальника Святошинського райвідділу Микола Васильович (прізвище не назвав) не пускає адвоката затриманих на судове засідання щодо обрання санкції 18.05.2012 (місце події - будівля Святошинського райсуду).


Особисто заступник начальника Святошинського райвідділу Микола Васильович (прізвище не назвав) не пускає батька затриманого Дмитра Павельєва на судове засідання щодо обрання санкції 18.05.2012 (місце події - будівля Святошинського райсуду).
Порушення ст. 129 Конституції України (право будь-якого громадянина бути присутнім на судовому засіданні).Сюжет каналу НТН. Дуже цінне відео, оскільки в нього включений запис з камер спостереження. Там чітко видно, що поки більшість хлопців трощать гральні автомати, троє В ІНШОМУ ПРИМІЩЕННІ, налякавши касирку, грабують касу.
Тобто, затримані хлопці, навіть якби й захотіли здати грабіжників - не зможуть це зробити, бо не могли їх бачити.
Гарненька підстава, а?
Tags: акції прямої дії, святошинські робінгуди
Subscribe

 • Вакцина проти Ковіду працює

  Доповідаю вам, друзі: #вакцинація - це вєщ! Вона таки працює. Як завжди, ділюся досвідом - власним і найближчих. Ці півтора роки, відколи…

 • Моя мама знову в лікарні

  Моя мама знову в лікарні. У вересні вона важко перехворіла на #COVID19. Лежала в реанімації під киснем. Приблизно три тижні тому і приблизно через…

 • Мама подолала ковід

  Вчора мою маму виписали з лікарні! ПЛР-тест - негативний. Вона подолала #COVID19. Тепер буде вдома доліковувати пневмонію. Температура і сатурація…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 9 comments