Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Першого травня у Рівному стався "напад" на офіс КПУ?

В місті Рівному невідомими був закиданий фарбою та листівками офіс комуністичної партії. Про це повідомляє інформаційне агентство "Поряд з вами" з посиланням на учасників руху пам'яті Хеймаркет – анархістів, які, за їхніми словами, процитованими сайтом революційних соціалістів "Комуна", обурюються фактично викраденим в них святом.

Як йдеться в повідомленні анархістів, "свято 1 травня було проголошено в 1889 році на Паризькому конгресі 2-го Інтернаціоналу в пам'ять про 7 страчених анархістів після подій на Хеймаркет-сквер в Чикаго. Тоді, у відповідь на насильство поліції супроти мирного страйку робочих, місцеві анархісти вирішили організувати мітинг на Хеймаркет-сквер. На якому провокатор кинув бомбу, після чого натовп був розстріляний поліцією і розпочалися масові арешти серед анархістів. Упереджений суд визнав винними 8 чоловік, з яких лише один був присутнім на кривавому мітингу: Август Спайс, Альберт Парсонс, Адольф Фішер, Джордж Енгел, Луїс Лінгг, Міхаель Шваб, Самуель Філден и Оскар Неебе. Сімох з них суд засудив до смертної кари і лише Оскар Неебе був залишений в живих, йому дали 15 років."

Учасники руху повідомляють, що закидали фарбою рівненський офіс комуністів, аби нагадати про трагедію американських товаришів. Також на місці були залишені листівки пропагандистського змісту.
ІА "Поряд з вами"

Фото – розкадровка з відео,
розміщеного невідомими на відеохостингу YouTube
Tags: комуністи, рівне
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 2 comments