Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

"Міліціонер, не будь шестьоркою режиму" (фото)

Чорний Комітет вирішив звернутись до всіх працівників міліції з закликом не бути “шестьоркою” (в народному жаргоні — не бути прислугою) режиму. Треба пам'ятати, що джерелом влади є народ. І з часом цей народ пригадає всі злочини, які проти нього чинились, заявляють активісти організації.

Активісти розклеїли листівки з відповідним змістом на райвідділках та дільничих пунктах в Києві, Харкові, Львові, Сумах, Одесі.

Цьому було декілька причин. Ми кожного дня ми чуємо страшні новини про чергові жертви міліцейського свавілля. Побиття, катування, погрози вже стали буденним явищем життя українських правоохоронців. Чого тільки варті яскраві факти свавілля щодо молодого подружжя Розмаїтих в Сумах, смерті Ігора Індила в Шевченківському РУВС м. Києва, Геннадія Конопльова в Донецьку, Романа Рубана в Лук'янівському СІЗО. І це лише ті факти, які набули публічного розголосу в суспільстві. Більшість подібних випадків залишаються таємницею для громадськості.

Фактично, міліція перетворилася на каральний орган режиму. Працівники правоохоронних органів стабільно перешкоджають проведенню більшості мирних зібрань. Не гребують цього робити і під виглядом “цивільних” осіб.Tags: мєнти, чорний комітет
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 18 comments