Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Ув'язнені "васильківські "терористи" - про вибухи у Дніпропетровську

Каже Ігор МОСІЙЧУК:
- Зразу після того, як ми, перебуваючи у Лук’янівському СІЗО, отримали звістку про терористичні акти у Дніпропетровську, ми мали змогу поспілкуватися між собою, обмінятися думками з цього приводу, і хочемо донести свої думки до української громадськості.

Перш за все, ми глибоко переконані, що вина за вибухи, які відбулися вчора у Дніпропетровську, лежить на керівниках антитерористичних структур Служби Безпеки України. Чому ми так говоримо? Бо ми на власні очі бачили роботу цих так званих антитерористичних структур, бачили роботу слідчих СБУ, які фальсифікували кримінальну справу проти нас, підкидаючи докази, катуючи свідків. Тому ми вважаємо, що, перш за все, їхній непрофесіоналізм і те, що влада змушує їх працювати не над запобіганням справжнього тероризму, а над фабрикацією справ проти націоналістів - це і приклад з активістами «Тризубу», і кримінальна справа проти оборонців Римарської (членів ГО «Патріот України» з Харкова) і, перш за все, наша справа - так званих «васильківських терористів», яка провадиться зараз Києво-Святошинським судом.

У країні, на жаль, бутафорна служба безпеки, бутафорні антитерористичні підрозділи служби безпеки, тому провина, перш за все, лежить саме на них. Звісно, зараз СБУ, щоб продемонструвати ефективність своєї роботи, буде по-швидкому розкривати ці злочини. Ми на власному досвіді знаємо, як це робиться. Можуть бути схоплені зовсім невинні люди, перш за все, активісти українських націоналістичних організацій, і звинувачені у цьому теракті - щоб кинути тінь на націоналістів і всю опозицію в цілому. У підтвердження цьому вже звучать заяви Азарова і Чечетова, які проводять незрозумілі паралелі між вибухами у Дніпропетровську і подіями у Качанівській колонії, подіями, пов’язаними з іншими політичними репресіями в Україні.

Хотілося б застерегти українське суспільство – скоріше за все, зараз відбудеться кримінальний гротеск: схоплять людей, знайдуть інших людей, які дадуть свідчення проти них, і повернуть розслідування у вигідному для керівництва антитерористичних служб напрямку.

Тому ми вважаємо, що українська громадськість має вимагати від президента України як головнокомандувача, перш за все, негайно відправити у відставку керівництво усіх антитерористичних служб України, бо вони не можуть забезпечити безпеку власних громадян, не кажучи вже про безпеку гостей під час проведення Євро-2012.
По-друге, вимагати від президента якомога більшої прозорості у розслідуванні кримінальної справи про теракти у Дніпропетровську.

Тільки у випадку досягнення цих вимог можна говорити про якесь об’єктивне розслідування і про те, що подібні теракти не повторяться у подальшому.
Tags: васильківські терористи, дніпропетровськ
Subscribe

 • З приводу співпраці "Правого сектора" і ВО "Свобода"

  Нещодавно у деяких ЗМІ з'явилася інформація, що члени політичної партії "Правий сектор" нібито підуть на місцеві вибори по списках ВО "Свобода". З…

 • Дві історії про свободівців

  Перша про Юрка Сиротюка, якого суд відправив на 2 місяці у СІЗО за участь в подіях під Верховною Радою. Якось, коли Сиротюк був нардепом, зустріла…

 • Післясмак виборів

  Дуже цікаві речі спали мені зараз на думку, поспішаю з вами поділитися. Перше. Не можу нічим це довести, але вибори, що відбулися, справляють на…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments