Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Дніпропетровські свободівці - про вибухи. Схоже, починається :(

Сьогодні, 27 квітня 2012 року, близько 13:30 біля під’їзду будинку, де мешкає радник голови Всеукраїнського об`єднання «Свобода» Андрій Денисенко, працівник міліції спинив його матір і почав розпитувати її про сина, чи живе він за цією адресою і т.п.

У своєму коментарі з цього приводу свободівець підкреслив: «Не встигли пролунати вибухи, а міліція вже за мить «цікавиться», де в цей час перебували лідери місцевих націоналістів. Я розцінюю це як перші спроби покласти відповідальність за вибухи на опозицію.
Це дуже схоже на продовження низки терактів, які сталися у Дніпропетровську, Харкові та Запоріжжі восени минулого року.
Синхронізація вибухів з масовими акціями опозиції свідчить, що за ними можуть стояти або російські спецслужби, зацікавлені у дестабілізації ситуації в Україні, або влада, якій вигідно залякати суспільство і отримати привід розпочати масштабні репресії проти опозиції, зокрема націоналістів.

Я не вірю, що організатори вибухів прагнуть грошей, отримати які після того, що сталося, неможливо – з терористами ніхто не вестиме переговорів. Їхня мета – страх і агресія. Це технологія сіяння паніки й хаосу».
Tags: дніпропетровськ, свобода
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 35 comments