Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Потвори брехливі

Анекдот. Прийшли до Януковича директор школи і начальник тюрми - гроші просити на ремонт, нове обладнання тощо. Начальнику тюрми Янукович дав, директору школи відмовив.
- Але ж у мене в школі стеля ось-ось обвалиться, всі парти поламані, - бідкається директор.
- Ти що, дурний? - питає Янукович. - От Юлька вийде - що я, за парту сяду?


21 квітня. Тюремники запевняють, що Тимошенко добровільно лягла у лікарню. Письмової згоди, щоправда, нема, але згідно закону, це не є обов’язковим. Згода нібито була дана усно.

24 квітня. Прокуратура Харківської області визнала застосування фізичного впливу до Юлії Тимошенко при її перевезенні з колонії в ЦКЛ №5 "Укрзалізниці". Однак прокурор області Геннадій Тюрін на прес-конференції в Харкові заперечив, що екс-прем'єра били при цьому, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Людина зібралася, одяглася, а потім лягла на ліжко й сказала "Я нікуди не поїду". Відповідно до закону, Кримінально-виконавчого кодексу має право Пенітенціарна служба застосувати фізичний вплив: узяли на руки, віднесли в машину й доставили в лікарню", - сказав прокурор.

Якщо силовики й тюремники щось кажуть - не вірте їм! Політики можуть брехати, а можуть казати правду - в залежності від того, що їм на даний момент вигідно. А ці брешуть завжди.

Спочатку тюремники запевняли, що у камері Тимошенко не ведеться відеозапис, лише відеоспостереження. Однак, виклавши в Інтернет відео, де чоловік і жінка, схожі на Тимошенко і Власенка, цілуються у приміщенні, схожому на тюремну камеру, вони підтвердили, що запис насправді ведеться - хто б на тому відео насправді не був. Тож хай тепер оприлюднюють відеозапис того, як Юлю везли до лікарні.

Принагідно ще кілька посилань:
Єврокомісія вимагає від України пояснень з приводу побиття Тимошенко. "Ми в терміновому порядку чекаємо роз'яснення від української влади про ситуацію з Тимошенко і наполягаємо на тому, щоб відповідна і незалежна людина і її адвокат отримали до неї негайний доступ на досить тривалий період", - сказано в коментарі.

Євродепутат: владі не варто вірити у можливість безкарного знищення Тимошенко. «Вся відповідальність за це лежить на режимі і на Вікторі Януковичі», - наголосив М.Галер. Він підкреслив, що Європейський Союз уважно стежить за ситуацією щодо Ю.Тимошенко, зокрема, і за розвитком подій в Україні в цілому.
За його словами, ЄС посилить тиск на Україну з метою забезпечення дотримання демократичних стандартів.
«Режим має бути попереджений», - наголосив М.Галер.

Посол США хоче розібратися з інформацією про побиття Тимошенко. "Ми сподіваємося, що вибіркове судочинство буде зупинено", - зазначив посол.

Коли вони вже нарешті розкачаються і заблокують закордонні рахунки Януковича, його родичів і посібників? Одразу після Євро, щоб своїм вболівальникам задоволення не псувати?
Tags: брехня, тимошенко
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 8 comments