Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

За написи на парканах штрафуватимуть на 8,5 тисяч

Верховна Рада має намір внести зміни в Кодекс України про адміністративні правопорушення, встановивши штрафи за самовільне нанесення зображень або написів на будівлі.
Про це йдеться в законопроекті №10375, повідомляють «Коментарі».

«Самовільне нанесення написів, розфарбування фасадів будівель в населених пунктах, стін, споруд і приміщень в місцях загального користування, самовільне нанесення на них зображень і написів в будь-який інший спосіб, інші подібні дії, які протиправно змінюють зовнішній чи внутрішній вигляд будівель і споруд – тягне накладення штрафу від трьохсот до п'ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (5100-8500 грн) або громадські роботи на строк від тридцяти до шістдесяти годин», - таким текстом депутати пропонують доповнити Кодекс.

У пояснювальній записці до законопроекту сказано, що самовільне нанесення написів і зображень є посяганням на громадський порядок, власність, права і свободи людей. (звідси)

Я сама звірію, коли бачу, як малолітні недоумки розмальовують щойно відремонтовані фасади будинків нечитабельними закарлючками. Непогано було б їх та їхніх батьків за це штрафувати. Але це має робити влада, а не те, що у нас зараз замість неї. Всі вже здогадалися, що буде? Задля видимості оштрафують двох малоліток за закарлючки, а всі решта затриманих будуть політичними активістами, які малюватимуть гасла проти влади.
Так що треба з цим законопроектом почекати. Сподіваюся, не дуже довго.
Subscribe

Recent Posts from This Journal

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 3 comments