Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Пікет на підтримку "васильківських "терористів" (фото)

Сьогоднішнє засідання суду над так званими "васильківськими терористами" було перенесене на 7 травня. Офіційна причина - суддя Юрій Бурбела знаходився у нарадчій кімнаті. Але кажуть, що його просто нема, і вже доволі давно.

Перший поверх будівлі суду, яку нещодавно обмалювали гаслами проти Бурбели, був наново пофарбований - яскраво-рожевою фарбою. Під будівлею стояв пікет, організований Комітетом визволення політв’язнів і родичами підсудних. Учасники вимагали справедливого суду і звільнення невинних людей.

Виступав Микола Коханівський (як завжди, казав, що нинішню ситуацію в державі виправить лише національна революція), один з активістів "Патріоту України" і Мар’ян з Братства святого Луки, який сказав, що справжні патріоти - це ті, які прагнуть увійти в історію, а не у Верховну Раду. Однак зовсім "нетолерантних" речей ніхто не казав - вочевидь, для того, щоб не давати опонентам підстав і приводів звинуватити групу підтримки підсудних у якихось погрозах на адресу суду.

Коли пікет закінчився, люди ще довго не розходились. Незважаючи на те, що засідання було офіційно перенесене на 7 травня, хтось висловив думку, що судді можуть чекати, поки група підтримки розійдеться, щоб потім привезти ув’язнених і судити їх тайкома. Це було б смішно, якби не було так сумно, адже від нинішньої влади і її маріонеткових суддів дійсно всього можна очікувати.

Фото тут:
http://www.bilozerska.info/?p=6841
Tags: васильківські терористи, пікет, суд
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 2 comments