Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

"Свободівці" пікетували Держкіно з вимогою заборонити прокат антиукраїнського фільму «Матч»

19 квітня 2012 року Київська міська організація Всеукраїнського об'єднання "Свобода" провела пікетування Державного агентства України з питань кіно з вимогою заборонити прокат в Україні російського пропагандистського фільму "Матч" у зв'язку з його антиукраїнською спрямованістю, повідомляє прес-служба партії.

Під час акції свободівці тримали в руках плакати з написами «Ні – московській пропаганді!», «Матч смерті чи матч брехні?», «Геть російський імперіалізм!» тощо.

Вимогою пікетувальників була заборона видачі прокатного посвідчення цьому і подібним антиукраїнським стрічкам.

Під час заходу з промовами виступили голова громадської ради при Державному агентстві України з питань кінематографії і організатор акції Пилип Іллєнко, український кінокласик Михайло Іллєнко, письменник та драматург Василь Трублай. Вони різко засудили антиукраїнську політику держави в галузі кіно.

Під час виступу Пилип Іллєнко зазначив: «Ми вимагаємо заборонити в Україні фільм «Матч». Зараз, на жаль, є тенденція, що такі фільми безперешкодно виходять на українські екрани. Очевидно, що нинішня влада обслуговує інтереси своїх російських господарів, а не українського народу, в той час як держава має вживати заходів для творення вітчизняних стрічок, які правдиво показують нашу історію і покликані поширювати українську національну ідею».

Організатори акції наголосили: у разі, якщо Державне агентство з питань кіно не дослухається до вимог ВО «Свобода», націоналісти будуть змушені вжити інших заходів проти виходу цього фільму в прокат.

Довідка: Пропагандистський витвір російського кінематографу «Матч» присвячено совєцькому міфу про так званий «матч смерті». Основними негативними персонажами фільму є українці. Докладніше: http://ukrslovo.org.ua/ukrayina/kultura/kina-ne-bude.html
Tags: свобода
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 16 comments