Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Марсіани

Будучи корінною киянкою, я завжди дуже добре ставилась до вихідців з усіх міст і сіл України і ніколи не кривила презирливо носа у стилі "Понаїхали тут", бо вважала, що Україна - наша спільна держава, Київ - спільна столиця і т.д.

Але зараз, коли я бачу, що робиться в державі і з державою, що роблять у Києві - те ж руйнування Андріївського узвозу, наприклад, - то мені здається, що владу у державі захопили - не просто бандюки, а якісь марсіани. Вихідці з іншої планети. У яких немає ні інтелекту, ні цінностей, властивих нормальним людям - взагалі нічого немає, крім хапального інстинкту.

Моторошно стає, чесно кажучи.

Майнула думка - а чи не слід у майбутньому призначати на ключові посади у столиці (на такі посади, від яких залежить, наприклад, що буде зруйновано, а що збудовано) лише корінних киян? Так не допоможе ж. Корінні кияни так само братимуть хабарі, як і всі інші.

Є відома фраза - "світ врятують лише любов і масові розстріли". Може, масові - то занадто, але карати треба. Головна проблема - знайти фанатиків, які цим займатимуться, але самі не наживатимуться.
Власне, у цьому й полягає єдина складність.
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 42 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →