Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Міліція страшніша за педофілів

Як і багато кому, мені не віриться, що акордеоніст зі світовим ім’ям Ігор Завадський розбещував дітей.
Чому не вірю?
По-перше, діти не можуть брехати. Багаточисельні учні Завадського ніяких кримінальних відхилень у його поведінці не помітили - зате вони знають, що йому погрожували. Взагалі, вся ситуація дуже схожа на чиєсь замовлення. Завадський не одружений, власних дітей не має, зате в його квартирі часто перебували малолітні учні. Дуже зручно звинуватити такого у педофілії.
Як музикант, Завадський є дуже вразливим. Музиканта, на відміну від, скажімо, будівельника, достатньо замкнути в камері на деякий час, позбавивши можливості грати - і він дуже швидко втрачає форму і професію. Тобто, навіть якщо за деякий час людину виправдають і відпустять - недоброзичливці свого досягли.

Якщо у міліції є, як вони стверджують, відео з квартири Завадського, на якому видно, як він має статевий зв’язок із хлопчиками, - хай вони негайно пред’являть це відео. Хай "з етичних міркувань" замажуть хлопчикам обличчя, але хай буде видно, що це Завадський і це дитина. Інакше - брешуть. Бо все, що говорять менти, апріорі повинно вважатися брехнею, якщо вони негайно не доведуть неспростовно, що цього разу кажуть правду.

Якщо менти мали від початку такий неспростовний доказ, як відео - навіщо калічили людину, вибиваючи явку з повинною? Звісно, вони це заперечують, та хто ж їм повірить? Вони ж завжди усіх б’ють. Завадського били по голові, чим поставили під загрозу засліпнути - бо до затримання він переніс операцію на сітківці ока.

Якщо чесно, я взагалі не розумію всесвітню істеричну боротьбу з педофілами. Невже це дійсно така серйозна і розповсюджена загроза для дітей? Ну, є якийсь незначний відсоток хворих переляканих людей з нездоровими схильностями. Так привчити малечу нікуди не ходити з чужими дядьками, нічого у них не брати і т.д., бо заманять, заріжуть і з’їдять - і все, загроза педофіла нейтралізована. А якщо "доброго дядечка" біля свого хлопчика зловить батько дитини, він натовче йому пику, і педофіл нікуди скаржитись не побіжить. Хіба це можна порівняти із загрозою від ментів, які б’ють і калічать людей, фабрикують справи, а здачі їм дати абсолютно неможливо? Юнак Ігор Індило, хай повнолітній - він теж був чиїмось сином.

Мені здається, педофільську істерику штучно роздмухують - по-перше, для того, щоб, наприклад, під приводом пошуків дитячої порнографії закривати сайти і вилучати сервери. Дуже зручний привід ця дитяча порнографія. Дає можливість полювати на інформаційні носії, причому так, щоб ніхто не міг сказати, що це утиски свободи слова і порушення права на отримання і розповсюдження інформації.

По-друге, єдине, чому навчилися наші можновладці - фальсифікуючи справи, звинувачувати людей у тому, що не пробачається на Заході. Тому Завадський - педофіл, а на Тимошенко вже намагаються повісити убивство.

Славу Україні роблять музиканти, а не менти. Те, що Завадський - педофіл, треба довести, причому неспростовно. Те, що менти - менти, доводити не треба. І виходити слід із цього.
Tags: бєспрєдєл, завадський, мєнти
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 57 comments