Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Акція на захист Андріївського. Репортаж Віктора Крука (фото, відео)

Оскільки я все ще не одужала і по акціях ще не ходжу, передруковую репортаж Віктора Крука а.k.а sotnyk. У нього в ЖЖ це в кількох постах, а я для зручності роблю в одному.

Отже, 11 квітня кияни пікетували офіс компанії ЕСТА-Холдинг, що входить до компанії System Capital Management, яка на 100% належить Ренату Ахметову. Протестуючи проти руйнування Андріївського узвозу, активісти принесли до офісу компанії ЕСТА будівельне сміття. Людей, каже Крук, було більше тисячі.Пише Віктор Крук: "Людей зібралося ось скільки. Перед початком акції були провокації з боку кремезних хлопців у цивільному. Хлопці заважали принести сміття під офіс Рината Ахметова, представляючись працівниками комунальної служби. Та частину сміття таки вдалося, донести до місця акції та головне - людей зібралося чимало!

(За свідченнями очевидців, ці "працівники комунальної служби" прийшли разом з речником МВС В.Поліщуком. А зранку такі самі "хлопці", що представлялися простими громадянами, відбирали в активістів біло-блакитні контрацептиви. І чого це міліція уникає представлятися власним іменем? Соромно? - О.Б.)Відео - міліція перешкоджає роботі журналістів.Провокації перед акцією. Коли люди йшли на акцію вулицею та несли з собою сміття, щоб залишити його перед офісом та показати тим Ринату Ахметову, що підконтрольні йому структури руйнують Київ, декілька кремезних молодиків перешкоджали учасникам акції проходити, висмикуючи в них з рук пакети зі сміттям та представляючись працівниками комунальної служби.
Тут прибігли журналісти, і молодики почали ховати обличчя.


Міліція стала на їхній захист


Один з тієї ж "компанії" уносить цеглину. Як майбутній речовий доказ? Поніс він її за ряди ОМОН-івців.

Штовханина під час акції:За останніми даними, Ахметов раптово (просто сьогодні) відмовився від ідеї такого будівництва. Питання: що заважало зробити це раніше?UPD. Ще одне відео з акції - влада застосовує силу проти демонстрантів. "Будь ласка, допоможіть встановити особистість - 7:34-7:39 хв." - пишуть автори відео.

Tags: будівельний конфлікт, київ
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 23 comments