Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

ПЕРЕПОСТ. Троїцька церква у Яготині: московський патріархат накинув око?

Originally posted by sotnyk at Троїцька церква у Яготині: московський патріархат "накинув око"?
Яготин
Суд про заборону акції відбувся вчора 6 березня за адресою: бульв. Л. Українки, 26, кімн.1016,.у Окружному адміністративному суді м. Києва. Засідали з 20.00 аж до23:30.
Присутніми були настоятель храму отець Андрій, координатор Комітету визволення політв`язнів Микола Коханівський та громадський активіст Олександр Харитончук.

Виступ Коханівського на суді був просто блискучий! Він висловив непохитну рішучість захищати українські святині незважаючи на будь-які підступи режиму внутрішньої окупації.
Якщо відкинути всю словесну полову, суть рішення суду полягає у тому, що небажання або неспроможність міліцейського керівництва забезпечити порядок під час акції є достатньою підставою для обмеження конституційних прав громадян. При цьому твердження міліції про неможливість за такий короткий термін (1 доба) забезпечення громадського порядку прийнято судом на віру, а відповідач повинен був надати докази, що спростовують це твердження. Країна повинна знати своїх кандидатів на люстрацію:
Спирідонова Віра Олександрівна, суддя окружного адміністративного суду м. Києва.
- http://www.facebook.com/groups/155726361155842/

Сьогодні (07.04.2012) на запрошення громади Свято-Троїцького храму міста Яготина на Київщині предствники київських патріотичних організацій поїхали, щоби разом послухати Службу Божу та підтримати громаду у боротьбі за відбудований храм. Історія ця у наш час. нажаль, доволі типова: громада Української церкви Київського патріархату, яка існує з 1994 року, була ініціатором та замовником відродження Троїцького собору, що його побудував був гетьман Кирило Розумовський у 1800 році. храм був зруйнований більшовиками у 1936 році. Громада оплатила геологічні та геодезичні роботи, займалася благоустроєм та оформленням документів, щоб гроші на цей собор були виділені з державного бюджету, як на пам’ятку архитектури. У 1010 році громада, за підтримки своєї Патріархії, перечислила, більше 160 тисяч гривень на встановлення та покриття куполу Собору.



Як часто буває, напрікінці грошей забракло, аж тут на сесії міськради виникає пропозиція передати церкву Московському патріархату, який згодний внести необхідні кошти на добудову. Московські батюшки вже сидять у президії разом із депутатами, але... громада стала у обороні своєї церкви! Як це було, прочитайте в http://bilozerska.livejournal.com/597558.html А сьогодні молилися біля недобудованого собору та збирали підписи до голови облдержадміністрації Анатолія Присяжнюка.



Гадаю, з такою патріотичною громадою московському патріархатові у Яготині ніц не "світить"!

Виступає депутат міської ради Володимир Загазей
Tags: київщина, коханівський, упц кп, упц мп, церква
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 3 comments