Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Про майбутній імідж Юлії Тимошенко

Спочатку хамовлада стояла мертво, не дозволяючи ні лікування Юлії Тимошенко поза межами колонії, ні навіть відвідування її зарубіжними політиками, не кажучи вже про вітчизняних. Сподівалися, що вона зламається і почне домовлятися на тему "я буду разом з Ющенком бджілок розводити, а ви мене не чіпайте".
Зрозуміло, що Тимошенко не може на це піти. Якщо навіть пообіцяє щось подібне - обіцянку не виконає.

А Захід тисне.
Щоб перемогти, Януковичу потрібні гроші на підкуп виборців і не тільки виборців. А де їх брати, якщо кредити не дадуть? Раніше Путін давав, а тепер Путін тільки брати хоче.
І рідна хамовлада змушена йти на поступки.

Вочевидь, Тимошенко достатньо скоро опиниться на волі. Відкриття проти неї інших справ нічим не допоможе. Зі звинувачення її в убивстві, а не в перевищенні повноважень, слід було починати. А тепер Захід вже прийняв рішення по Тимошенко - вимагати її звільнення. Отже, незабаром вона вийде і Януковича порве. Бо таке не пробачають. Тому всім, хто хоче, щоб Януковича було порвано, як ганчірку, доведеться її підтримати. Бо решту опонентів він зможе підкупити або якось домовитися з ними. Помста у політиці не дуже розповсюджена, політика - це мистецтво домовлятися. Але не у випадку Тимошенко. Порве.

Можна спробувати передбачити і новий імідж, у якому Юлія Володимирівна з'явиться перед виборцями. Її опоненти весь час чекали, коли вона - жінка, що побудувала свій імідж, в тому числі, на власній зовнішній привабливості, почне втрачати рейтинги через вік. Симпатичним солідним чоловіком можна виглядати і в 35 років, і в 65. А 50-річна жінка, яка намагається виглядати на 30, принаймні молодими виборцями не сприймається.

"Молодий" імідж Тимошенко - це не лише її обличчя і струнка фігура. Це, зокрема, і височезні підбори, без яких її ніхто ніколи не бачив, і здатність задля гарного вигляду кілька годин стояти у легкому одязі на морозі (хоча видно було, що вона дуже мерзне), і багато чого іншого. Думаю, тепер Тимошенко відмовиться від усього цього гламуру і з'явиться перед виборцями в інвалідному кріслі, яке штовхатиме, дуже імовірно, її дочка - неймовірно схожа на неї у молодості. Мовляв, дивіться, що з нею зробили у тюрмі.
Таким чином вона одразу уникне конкуренції з, умовно кажучи, молодшими жінками. З "нашої Юлі" стане мудрою, величною і безжальною жінкою поза віком. А оскільки до того часу народ зненавидить нинішню владу значно сильніше, ніж ненавидить її зараз, Януковичу буде капець. Що, власне, і треба.
Tags: тимошенко
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 77 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →