Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Чоловік намагався спалити себе біля Адміністрації Президента

Сьогодні, 5 квітня, на вулиці Банковій Київською міліцією був затриманий мешканець смт. Бородянка Микола Маренич, який напередодні повідомив адміністрацію Президента про намір вчинити самоспалення на знак протесту проти бездіяльності правоохоронних органів у зв'язку з розкраданням 2000 га земель у Бородянському районі, вчиненим за час керівництва голови Київської ОДА Анатолія Присяжнюка.

Про це повідомляє інформаційне агентство "Поряд з вами" з посиланням на адвоката Сидора Кізіна.

Микола Маренич був затриманий та доставлений до Київського обласного управління міліції. Після допиту його доправили до Печерського райуправління.

Працівниками міліції було вилучено каністру з бензином. Також міліціонери викликали бригаду лікарів з метою стаціонарного психіатричного обстеження затриманого, однак лікарі склали акт про відсутність у нього будь-яких психічних відхилень.

Після прибуття депутатів Київської Обласної ради від ВО "Свобода" Святослава Ханенка, Бородянської районної ради Романа Ващука та адвоката Сидора Кізіна, міліція була змушена відпустити Миколу Маренича. При цьому жодних протоколів стосовно нього не складалось.
ІА "Поряд з вами"
Tags: банкова, кізін, свобода
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 10 comments