Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Анонси на 5-7 квітня

1. 5 квітня київські міські організації Української Народної Партії, Конгресу Українських Націоналістів, УНА-УНСО, Спілки Офіцерів України та ВТ «Просвіта» біля пам’ятника автору першої у Європі Конституції Пилипу Орлику (вулиця Липська) проведуть акцію, на якій нагадають владі про необхідність дотримуватись Основного Закону України.

Під час акції буде презентовано народний варіант Конституції, що складається із одного-єдиного розділу.
Після цього учасники вирушать до офісу Партії регіонів, щоб передати провладній партії цей документ.
Початок об 11.00.


2. 5 квітня 2012 року з 11:00 до 14:00 в Києві на Майдані Незалежності відбудеться завершення змагань молоді «Готуй намет навесні», які проводяться в рамках молодіжної кампанії «Вставай!».
Акція є фіналом всеукраїнського конкурсу на швидкість розбивання наметів. Про змагання було оголошено в Києві на Майдані Незалежності 22 березня, а протягом 29 березня – 3 квітня відбулися змагання по всіх регіонах України. Участь в акції 5 квітня візьмуть лідери регіональних змагань та охочі активісти.

Протягом 1 години молодь вправлятиметься на швидкість збирання та розбирання наметів. Переможця всеукраїнського змагання буде нагороджено подарунком.

Таким чином організатори вкотре продемонструють рівень «наметової готовності» станом на весну 2012 року та поділяться думками про те, де українська молодь зможе потенційно використати намети в 2012 році.

Як відомо, старту наметових змагань 22 березня на Майдані Незалежності перешкодили працівники правоохоронних органів, які намагалися затримати активістів, а потім почали вилучати намети. Пізніше міліція відступила, але активісти виявили, що пропали 6 наметів. Фотокамери та відео чітко зафіксували, що намети в правоохоронців. Тому 29 березня, в день регіональних змагань активісти в Києві провели пікетування міліції з вимогою віддати 6 викрадених наметів. Щодо інших міст, то загалом акції пройшли мирно та спокійно, окрім Сімферополя, де влада заборонила акцію в судовому порядку.

Довідка: В молодіжну кампанію «Вставай!» об’єдналися молоді активісти Всеукраїнського об’єднання «Свобода», ВО «Батьківщина», Народного Руху України, «Фронту Змін», інших партій та молодіжних середовищ.

До участі в кампанії почали приєднуватися звичайні громадяни, громадські організації, студенти, які підтримують ініціативу виведення Януковича та його людей з української політики, як таких, що не виконали обіцянки перед молоддю та зрадили державні інтереси.3. Друзі, Комітет визволення політв’язнів запрошує в цю суботу (7 квітня) всіх небайдужих патріотів виїхати до Яготина. Там у Свято-Троїцькому соборі відбудеться служба Божа, присвячена християнському святу Благовіщення. Своїм приїздом ми також підтримаємо місцеву парафію, яка піддається нападкам зі сторони рейдерів з московського патріархату. Нагадаю, що минулого четверга місцеві парафіяни і патріоти, які приїхали з Києва, заблокували роботу місцевої ради, що вже планувала передачу собору москалям (УПЦ МП). Але напруга лишається, тому ми маємо підтримати наших братів і сестер з Яготина.

Отже, 7.04.2012 р.Б. о 8:30, метро "Лісова" - виїзд на Яготин (100 км від Києва, назад повернемось до 17:00) на підтримку Української церкви. Від’їзжати будемо автобусом зі сторони початкової зупинки маршруток на Бровари. Прохання до всіх розповсюдити!!!

З повагою,
Микола Коханівський
Tags: анонси
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 2 comments