Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

«МВС: захищаємо вирубку лісу. Недорого» (пікет ВО "Свобода")

4 квітня 2012 року Київська міська організація Всеукраїнського об’єднання “Свобода” провела пікетування Міністерства внутрішніх справ. Учасники акції вимагали від міліції припинити покривати злочинність та незаконних забудовників. Також націоналісти вимагали звільнити підполковника М.Зеву, який під час мирної акції протесту проти вирубки лісу віддав наказ застосовувати вогнепальну зброю проти громадян, повідомляє прес-служба партії.

Присутні тримали в руках плакати з написами “Зеву – геть із міліції!”, “МВС: захищаємо вирубку лісу. Недорого.”, “Стоп НКВД!”, “МВС – охоронна фірма рейдерів!” та інші. Учасники скандували “Зеву – у зеки!”, “Геть мєнтовський “бєзпрєдєл”!” і т.п.

Свободівці передали до Міністерства вимоги:

- припинити використання міліції в якості «охоронної фірми», що прикриває злочинні дії олігархів, рейдерів, незаконних забудовників та інших брудних ділків;

- звільнити з лав міліції заступника голови Святошинського районного у м. Києві управління МВС Миколу Зеву.

На акції виступили голова Київської міської організації Андрій Іллєнко, члени комітету Київської міської організації Валентин Лунейко, Прохор Антоненко, Олександр Аронець, заступник голови Святошинської районної організації Євген Кирилюк.

Андрій Іллєнко наголосив: зухвалість і безкарність представників так званих «правоохоронних» органів, участь у політичних репресіях, корумпованість та покривання реальних злочинців, а тепер вже і заклики окремих представників міліційного начальства до застосування зброї проти мирних громадян – все це має негайно викликати рішучий протест усіх свідомих громадян. «У разі відсутності належної реакції на ці дії влада не залишатиме українцям жодного іншого шляху, окрім як захищати самостійно своє право на нормальне життя та право на безпеку». Керівник столичної «Свободи» нагадав присутнім про вчинок Віталія Запорожця, націоналіста з Київщини, який, не витерпівши свавілля правоохоронних органів у рідному селі, застрелив керманича місцевої міліції.

Нагадаємо, що 31 березня 2012 року на виїзді з Києва в напрямку Житомира відбувалася громадська акція проти вирубки та комерційної забудови Святошинського лісу. Незаконна вирубка лісу, брутальне нищення довкілля нахабними забудовниками викликали спротив киян, які прийшли на мирну акцію протесту.

Як це часто буває, захищати незаконні дії рейдерів приїхала міліція на чолі з керівництвом Святошинського районного управління МВС. Замість того, аби боронити законні інтереси громадян, міліція почала їм погрожувати. Під час акції заступник голови Святошинського районного у місті Києві управління МВС підполковник Микола Зева поводив себе неадекватно. Він брутально лаявся, погрожував, вдарив журналіста і дійшов до того, що віддав команду своїм підлеглим діставати зброю та застосовувати її проти мирних громадян, серед яких було чимало літніх людей та дітей.
Tags: мєнти, свобода
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 2 comments