Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Проти сепаратизму на ЗакарпаттіСьогодні УНА-УНСО, ВО «Свобода», Українська партія і «Тризуб» ім.С.Бандери провели біля секретаріату Президента пікет з вимогою негайно покласти край сепаратизму на Закарпатті.

Хто не в курсі – дуже коротко про те, що там відбувається:

1. У березні 2007 р. Закарпатська обласна рада прийняла рішення про визнання на території області окремої національності «русин», тоді як це слово – просто більш древній синонім для позначення української нації.

2. Священик Дімітрій Сидор, голова «Сойму подкарпатских русинов», 22 лютого цього року у Москві нібито заявив про необхідність визнання «Закарпатской Руси» у статусі «самоуправляемой административно-национальной территории под международным контролем, а также введения в Закарпатье паспортов для подкарпатских русинов, идентифицирующих их как правопреемников Закарпатского государства». Батюшка був би звичайним політично стурбованим маргіналом, якби це був один-єдиний випадок.

3. У Мукачівському замку встановлений символ угорської імперії – степовий орел-турул на колоні висотою 33 метри, а на Верецькому перевалі (на межі Львівської і Закарпатської областей) – величезна кам’яна брила з написом: «З цього місця починається Велика Угорщина». Відкрити цей пам’ятник мають 15 березня – на роковини Карпатської України.

4. Місцева влада нібито змінює таблички з назвами населених пунктів з українських на угорські і на держустановах вивішує угорські прапори поруч з українськими.
Людей було традиційно (будній день) мало, але кажуть, що на Закарпатті сьогодні зібралося набагато більше.
Голова КМО ВО «Свобода» Андрій Мохник почав свій виступ цитатою з Миколи Міхновського: «Всі люди брати, але москалі, ляхи, угри, румуни і жиди – наші вороги, допоки вони керують нами». Він заявив, що угорці намагаються відкрити свій пам’ятник саме в той день і на тому місці, де колись розстрілювали захисників Карпатської України, і нагадав угорцям: хто посіє вітер, пожне бурю.

«Ми були у Сіверськодонецьку, – казав голова КМО УНА-УНСО Тополя, – а тепер по нас заплакало Закарпаття, щоб зібрати там всі націоналістичні організації і влаштувати їм невелике свято. В середині травня, коли відмічаються дні Європи. День України в день Європи». Ще Тополя заявив, що цигани мають знаходитися там, де знаходяться цигани – у таборах, а на острові Зміїному румунам можуть належати лише змії.

Заступник голови КМО ВО «Свобода» Андрій Іллєнко пояснив все, що відбувається, відсутністю національної гордості у псевдоеліти.

Коли дійшло до кричалок, між Мохником і головою Виконкому УНА-УНСО Русланом Зайченком виникла невелика суперечка. Мохник запропонував кричалку: «Обламає Україна хижі зуби угрофіна!», а Зайченко був проти, кажучи, що поважає марійських націоналістів, а вони теж угри, і запропонував свою кричалку: «Закарпаття – не Косово! Зрадників – на палю!». В результаті обидві кричалки вигукували по черзі :)


Голова Української партії Олег Олійник демонструє поганенькі ксерокопії з "орлячою" колоною :)

Чиновник з cекретаріату забирає звернення

Тополя і прапори

http://deep-water.ru/?http://bilozerska.livejournal.com/59901.html
Tags: акції, мохник, сепаратизм, тополя, уна-унсо, фото
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 58 comments