Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Боротьба за храм в Яготині (ФОТО)

Текст Миколи Коханівського

29 березня Комітет визволення політв'язнів разом зі "Свободою" та небайдужими громадянами організував виїзд до Яготина. У цьому місті московський патріархат вже вкотре незаконно намагається привласнити церкву Київського патріархату. Яготинська громада запросила нас допомогти у відстоюванні храму. КВП взяв на себе організацію автобуса для доставки патріотів у Яготин.

На жаль, на збори людей в нас було всього декілька годин, тому автобус був не повний. Але і цих активістів вистачило, щоби влаштувати у Яготині "гаряче засідання" сесії місцевої ради.

Ще декілька машин зі свободівцями, депутатами обласної ради і членами партії їхали окремо, тому дісталися до Яготина раніше. Коли приїхали ми, вони вже були всередині, на засіданні.

Пропускали на засідання за наявністю якогось документа. Також біля міськради було декілька десятків місцевих мешканців, які прийшли відстоювати свою церкву. Були присутні телеканали, яготинці та активісти КВП ділилися з журналістами, чому саме ми захищаємо цю церкву.

Особливу завзятість проявляли місцеві парафіяни, погрожуючи стояти до кінця за свою віру та за Україну. Десь за півтори години після того, як ми приїхали, із зали засідань почулися викрики "ганьба", депутати і патріоти, які були присутні на засіданні, почали виходити із зали.

Як потім з’ясувалося, це рада більшістю голосів передала Свято-Троїцький собор у комунальну власність. Тобто, швидше за все, планувалося передати церкву москалям вже сьогодні, але побачивши незручну для себе ситуацію, чиновники ніби зняли з себе відповідальність. Звичайно, всім зрозуміло, що проблема лише відтерміновується, але аж ніяк не розв’язується.

Далі – на Bilozerska.info
Tags: київщина, коханівський, упц кп, упц мп, церква
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 15 comments